Vipbakim

Ahmet Maranki’den Cilt Temizliği İçin Etkili Doğal Tarifler

Ahmet Maranki’den Cilt Temizliği İçin Etkili Doğal Tarifler

Ahmet Maranki cilt bakımı konusunda çeşitli tavsiyeler sunan ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen kişilerinden bir tanesidir. Sunduğu bakım formülleri ile birlikte pek çok kadının sorunsallardan hızlı bir şekilde arınmasını sağlayan Ahmet Maranki, bu hususta yeni cilt bakımı ve maske önerilerini paylaşmaya da devam etmekte.

Şimdi bu konular ile alakalı çeşitli fikir ve bilgi örnekleri sunacağımız yazımızda, direkt olarak Ahmet Maranki cilt bakımı konusuyla alakalı sizlere tarifler aktaracağız.Ahmet Maranki direkt olarak biberin yeşil saplarını yemenizi önermekte. Böylelikle cildi güzelleştirdiği ve temizlemek için de sizlere doğal bir formül oluşturduğunu söylüyor. Bu süreç zarfında kullanabileceğiniz diğer ürünler ise şöyle sıralanmaktadır;

Cilt Temizliği İçin Doğal Tonik

1 bardak kaynar su içerisine 5 gram kadar ıhlamur katın ve 10 dakika bekletin. Bu formül cilt temizleyici için yüz ve boyun hattına olabildiğince katkılı olacaktır. Demlenme sürecini iyi ayarlarsanız hem boyun, hem de yüzünüzü doğal bir tonik hali ile koruyabilirsiniz!

Cilt Temizliği İçin Doğal Formül!

Marul yapraklarını sıkın ve çıkan marul su ile yüzünüze masaj yapın. Yıkamanıza ve durulamanıza da gerek yok. Cildinizi kısa süre içerisinde arındıracak ve gözeneklerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca 2 ölçek kadar gül suyu ve 1 ölçek kekik suyunu karıştırın. Bu kürle cildinizi silin ve yağlı cilt sorununuz var ise kekiği 2 katına kadar çıkartın. Böylelikle tüm sorunlardan arınabileceksiniz!

Bir diğer cilt temizliği için önerilecek maske türü ise kimyon suyu! Kimyonu kaynatın ve süzdürün. Suyu ile yüzünüzü yıkayın! Herhangi bir ölçek ayarlamanıza gerek yok, göz kararı vermeniz doğru sonuçlar almanızı destekleyecek cinstendir!

Ahmet Maranki’nin bu alanda sunduğu faydalı öneriler sayesinde hanımlarımız hem cilt temizlikleri için doğal yöntem üzerinden belirlemeler yapabiliyor, hem de tüm sorunsallardan layığı ile arınabiliyorlar. Zira bu formüller doğru ve olumlu sonuçlar alabilmeniz neticesinde pek çok ihtimali ve sorunu da direkt olarak atmanıza ve kurtulmanıza da katkı sağlayacaktır. Sunduğumuz bu yöntemler ile birlikte artık var olan cilt sorunlarından ayrıntılı ve hızlı bir biçimde kurtulabileceksiniz!

Ayrıca Ahmet Maranki’nin sunduğu bir diğer formül ise pirinç suyu maskesidir. Bu maske türü ile birlikte hem cildinizi tek bir ton altında tutabilecek, hem de var olan lekelerden en hızlı şekilde arınmanızı sağlayacaksınız. Bu tarz maske türleri sizlere olumlu şekilde pek çok katkısını da beraberinde getirmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.