Vipbakim

Ahmet Maranki’den Doğal Cilt Maskeleri

Ahmet Maranki’den Doğal Cilt Maskeleri

Özellikle etkili seçimler yapmak isteyenler için Ahmet Maranki cilt maskeleri istenilen sonucun elde edilmesini sağlayacak maske seçenekleri arasında yer almaktadır. Cilt bakımını doğal şekilde yapmak isteyenler için farklı cilt tiplerine uygun maske seçenekleri bulunmaktadır.

Cilt Temizliği İçin Doğal Tonik

  • Bir bardak kaynar su içine 5 gram ıhlamur eklenmesi ve 10 dakika bekletilmesi ile hazırlayacağınız karışım tonik olarak kullanılmaktadır.
  • Marul yapraklarını takılması ile evde edilen suyu da masaj yapılarak uygulanması cilt temizliği için etkilidir.
  • İki kaşık gül suyu ile 1 kaşık kekik suyu karıştırılarak cildin silinmesi özellikle cildinizi doğal şekilde sağlamaktadır.
  • Kimyonun kaynatılarak süzülmesinin ardından yüzün yıkanması cilt temizliği açısından doğal çözüm olarak kullanılmaktadır.

Cilt Bakım Maskesi 

Cildinizin daha bakımlı ve yumuşak olmasını istediğinizde tercih edeceğiniz cilt bakım maskesi için özellikle Ahmet Maranki tarafından önerilen maskeler dilediğiniz her durumda doğal çözüm olarak kullanılmaktadır. Kullanacağınız doğal ürünler ile yapacağınız maskeler özellikle kimyasal madde olmadan cildinizin bakımını yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle cildin üstünü temizlemenin her zaman yeterli olmadığını savunan Ahmet Maranki aynı zamanda kanınızın temizlenmesi gerektiğini belirtmektedir. Evde rahatlıkla yapabileceğiniz maske uygulamaları dilediğiniz her durumda doğal şekilde cildinizin bakımını yapmaktadır. Patates, havuç ve salatalıkların kabuklarını kaynatıp püre haline getirdikten sonra süt ile karıştırarak yediğinizde uygulamanız özellikle yumuşak bir cilt isteyenlerin tercih edebileceği yöntemler arasında yer almaktadır.

Ahmet Maranki Kil Maskesi

Kilerin özellikle cilt açısından önemli olması ve ihtiyaç duyduğu 34 mineral ve vitaminde karşılaması maskeler içerisinde kullanılmasına neden olmaktadır. Cilt bakımı yapmak isteyenler Ahmet Maranki kil maskesi ile kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirler.

Elinizde bulunan kuru kil içerisine maske kıvamına gelmesini sağlayacak kadar gül suyu ekleyin. daha sonrasında cildinize maske olarak uygulayın. 1 saat bekleterek çıkartmanız ve daha sonrasında cildinizi gül suyu ile temizlemeniz gerekir. Özellikle yedi gün boyunca devamlı olarak aynı şekilde kötü uygulamanız istediğiniz sorunu elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede daha yumuşak ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.