Vipbakim

Ahmet Maranki’den Saç Bakımı Önerileri

Ahmet Maranki’den Saç Bakımı Önerileri

Sizler için hazırladığımız, Ahmet maranki saç bakımı önerileri doğal tedavi kürleri, maskeler ve çözüm seçenekleriyle oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz. Saç dökülmesinin nedenlerinin, lohusalık, sonbahar mevsimi, uzun süren ruhsal sorunlar ve kronik rahatsızlıklar döneminde yaygın olduğunu belirten, Prof. Dr. Ahmet Maranki, hatalı beslenme, demir, kalsiyum, A,E, D vitamini ve çinko eksiliğinin saç dökülmesinde en önemli etkenler arasında olduğunu söylemektedir. Sizler için hazırladığımız Ahmet maranki saç bakımı önerileri ve tedavi kürleriyle saçlarınızın bakımını en sağlıklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ahmet Maranki Saç Dökülmesini Engelleyici Maske;

Malzemeler;

  • Badem yağı,
  • Havuç yağı,
  • Çam yağı,
  • Buğday yağı

Hazırlanış Ve Kullanım;

Bütün yağlarınızı iyice karıştırın. Her gece uyumadan önce, 6-7 damla kadar karışımı, saç diplerinden geriye olacak şekilde saç köklerinize iyice yedirin. Bu uygulama sırasında saç köklerinizi kırmamaya ve deforme etmemeye dikkat etmelisiniz. Saçlarınıza bir bone sarmanız ve sabaha dek beklemeniz gerekmektedir. Uyandığınız saçlarınızı yıkamalısınız. Bu etkili kürü 3 hafta uygulamanız sizler için faydalıdır. Bu süre içerisinde saçlarınızda azalma ve dökülme olabilir. Dökülecek olan saçların dökülme durumu sizi telaşa düşürmemelidir. But tedavi kürünü düzgün bir şekilde uyguladığınızda saçlarınız gürleşerek çıkacak ve sağlıklı bir görünüm kazanacaksınız.

Ahmet Maranki Saç Dökülmesini Durduracak Bitkisel Saç Kürü;

  • 20 adet ceviz kabuğunu, ( mümkünse sert kahverengi kabukları ) 1 litre su içerisinde 15 dakika kadar kaynatın. Elde ettiğiniz ceviz kabuğu suyuyla, her sabah ve akşam en az iki defa saçlarınızı yıkamalısınız. Düzenli bir uygulama sonrası saç dökülmelerinizin duracağını belirten Ahmet Maranki, kullanım ölçeğinin dışına çıkılmaması gerektiği konusunda da uyarılarda bulunuyor.

Ahmet Maranki Saç Bakım Yağı Kürü;

Prof. Dr. Ahmet Maranki, saçlarınıza nasıl bakmanız gerektiğini ve doğal bitkiler sayesinde nasıl canlı kalınıp, dökülmemesini sağlayacağını anlattı. Ahmet Maranki’nin saç bakım ve dökülmesini engelleyici niteliği taşıyan saç bakım yağı kürü oldukça etkili bir uygulamadır.

Malzemeler;

  • Çam yağı, susamyağı, ısırgan yağı, sarımsak yağı, zeytinyağı ve badem yağından oluşan bu harika karışımı gece uyumadan hemen önce, saçınızdaki her noktayı uyararak masaj yapabilirsiniz.

Uygulama;

Daha sonra yapmanız gereken saçlarınızı bir boneyle kapatmalı ve yatmalısınız. Bu harika karışım saçlarınızı beslemenin yanında bedeninizi besleyici özelliği taşımasıyla da oldukça önemlidir. Sabah uyandığınızda saçlarınızı kurularken, 1 litre su içerisine 1 barda kadar üzüm sirkesi koyarak saçlarınızı yıkamalısınız. Tüm bu uygulamaları 1 hafta içerisinde her gün, 2. Hafta gün aşırı ve 3.hafta ise 3 günde bir defa tekrarlamanız harika sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Bitkisel ve doğal olan tedavi kürleri, hem sağlığınızı koruyacak hem de bedeninizi diri tutacaktır. Saçlarınızın bakımı ve çözüm önerileri için takipte kalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.