Vipbakim

Hızlı Bronzlaşmak İçin Etkili Yöntemler

Hızlı Bronzlaşmak İçin Etkili Yöntemler

Güzel ve sağlıklı bir biçimde bronzlaşmak her kadın hayalidir. Solaryum merkezleri bronzlaşmak için hızlı bir çözüm olsa da çok önerilmemektedir. Bunun için doğal ürünlerle kısa bir sürede bronzlaşabilir, güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hızlı bronzlaşmak için çeşitli bakım yağları satılmaktadır. Bu bakım yağlarını kullanarak kısa süre içinde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak da bronzlaşmanın çok önemli bir adımıdır. Hızlı bronzlaşmak için etkili yöntemleri bilmeniz ve uygulamanız gerekmektedir. Yazımızın devamında bu küçük önemli noktaları öğrenebilir ve günlük yaşamınızda uygulayabilirsiniz.

Bronzlaşmak İçin Etkili Püf Noktaları

 • Bronzlaşırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi olarak kakao yağı kullanmak etkili olacaktır. Kakao yağı açık cilt rengine sahip kişiler için önemlidir. Bu yöntem ile acısız bir biçimde bronzlaşabilirsiniz.
 • Bronzlaşmak için kullanılan diğer etkili yöntemlerden birisi ise bebek yağıdır. Koyu bir cilde sahipseniz bebek yağı kullanımı oldukça etkili bir yöntem olacaktır.
 • Havuç yağı ve kayısı yağı da bronzlaşmak için etkilidir. Bu iki yağı bir kabın içinde karıştırdıktan sonra cildinize sürebilirsiniz. Cildinize süreceğiniz bu yağlar hızlıca bronzlaşmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.
 • Hızlı ve kolay bir biçimde bronzlaşmak isteyenlerin tercih edebileceği yöntemlerden birisi de 30 gram saf çikolata, bir miktar susam yağı, 15 gram zeytinyağı ve bir miktar bebek yağının karışımından oluşan ürün olacaktır. Bu karışımı güneşe çıkmadan önce cildinize sürmeniz gereklidir.
 • Kolay ve acısız bronzlaşabilmek için saf zeytinyağı kullanımı da yapabilirsiniz. Güneşlenmeden önce vücudunuza süreceğiniz zeytinyağı cildinizin yumuşak kalmasında da etkili olacaktır.
 • Diğer bir yöntem ise kola da etkilidir. Ama kola zararlı bir içecektir ve bu sebeple yalnızca kollarla bacak bölgesine sürülmesi gereklidir.
 • Acısız biçimde bronzlaşmak isteyenler için yeni bir yöntem ise havuç yağıdır. Bu yağ turuncu bir bronzluk meydana çıkarmaktadır.
 • Bronzlaşmak için güneşe çıkmadan önce sert bir lifle tüm vücudunuzu hızlı biçimde ovun ve tüm ölü derilerden kurtulun. Bu durum daha hızlı biçimde bronzlaşmanız üzerinde etkili olacaktır.
 • Hızlı biçimde bronzlaşacak kişiler için uygulanacak diğer karışım için hindistan cevizi yağı, susam yağı, kayısı yağı ve havuç yağı kullanılmalıdır. Bu karışım cilde sürülmeli ve sonrasında güneçe çıkılmalıdır. Bu biçimde hızlı ve sağlıklı biçimde bronz bir renge kavuşabilirsiniz.

Güneşten Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

 • Güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek için 50 faktör ve daha etkili güneş kremleri günlük olarak kullanılmalıdır.
 • Diğer bir koruma yöntemi olarak ise güneş koruyucu kremlerin sürülme zamanıdır. Bu kremlerin etkisini gösterebilmesi için güneşe çıkmadan 30 dakika öncesinde sürülmelidir.
 • Güneşten korunmanın diğer yolu ise saat 11:00 ile 15:00 arasında çok fazla dışarı çıkmama gerekliliğidir. Hızlı bronzlaşmak için etkili yöntemleri bu şekilde uygulanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.