Vipbakim

Bilmeniz Gereken 7 Güzellik Sırrı!

Bilmeniz Gereken 7 Güzellik Sırrı!

Hepimiz binlerce güzellik tavsiyesi okumuş, yüzlerce güzellik ürünü kullanmışızdır. Ama aslında bunlardan sadece bir kaç tanesi takip etmeye değer. Sizlerle gerçek anlamda işe yarayan güzellik tavsiyelerini paylaşıyoruz!

Güzellik sırrı 1

Su için: Bu da sır mı diye düşünmeyin. 8 bardak kuralını da unutun. Susamışlığınızı yok edecek miktar neyse o kadar su içtiğinizden emin olun.

Güzellik sırrı 2

Güneşten korunmak şart: Güneşten korunmak genç bir cilt için en garantili yöntemdir. Cilt kanseri ve yaşlanmanın birincil nedeni UV ışınlarıdır. Yağmur da yağsa, güneş de açsacildinizin yeterli miktarda güneşten koruyucu ile korunmasını sağlamalısınız. Dışarı çıkmadan 15 dakika önce süreceğiniz güneş kremi, yeterince koruma sağlayacaktır.

Güzellik sırrı 3

Nemlendirin: Bronzlaştırıcı içerikli nemlendirici vücut losyonu kullanmaya özen gösterin. Bu sayede bacaklarınızdaki kılcal damarlar gözükmeyecek ve daha güzel görünen bacaklara sahip olabilirsiniz.

Güzellik sırrı 4

Eller ve boyun da önemlidir: Yüzünüz gibi elleriniz ve boynunuza da bakıyor olmalısınız. Yıkayın, arındırın ve nemlendirin. Uygun kremleri yumuşakça uygulayın ve yüzünüz kadar onlar da ön plana çıksınlar.

Güzellik sırrı 5

Egzersiz yapın: Yüzünüzde o istediğiniz parlamayı sadece yüz bakım ürünleri sağlamaz. Yapacağınız egzersizlerle de kan dolaşımını ve oksijen kapasitesini arttırabilirsiniz. Dolayısıyla gaza basın ve sizin de sağlıkla ışıldayan bir cildiniz olsun!

Güzellik sırrı 6

Doğru beslenin: Mümkün olduğunca çok meyve ve sebze tüketin. Vitamin A, C ve E alımınızı arttırın. Antioksidanlar ve saydığımız vitaminler cilt sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

Güzellik sırrı 7
İyi olun: Size kendinizin en iyi hissettiren ne ise onu yapın. Eğer mutlu olursanız farkı vücudunuzda da hissedeceksiniz. Gülümseyin ve hiç bir şeyin neşenizi bozmasına izin vermeyin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.