Vipbakim

En İyi Çatlak Kremleri  

En İyi Çatlak Kremleri  

Çatlaklar farklı nedenlerle oluşabilir.  Erkek ve kadınlarda görülen çatlakları engellemek için çatlak kremi desteği alınmalıdır. Özellikle hamilelikte oluşan derin çatlaklar için en iyi çatlak kremleri detayları incelenebilir.

Dermadoc Çatlak Giderici

Çatlakların rengini açan, derinliğini gideren ve belli bir süre sonra görüntüyü pürüzsüz yapan etkili bir üründür. Fiyat açsından piyasanın üzerinde bir ücret olsa da etki seviyesi açısından belirgin şekilde iyileştirme sağlar. Hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak meydana gelen çatlakların iyileşmesinde etkilidir. %96’ya kadar başarılı sonuç verdiği bilinmektedir.

Babe Çatlak Kremi

Etkisi kullanıcıların çatlak durumuna göre değişen bir kremdir. Yani derin çatlaklarda daha uzun sürede etkisi olurken hafif ve derinliği az çatlaklarda bir ay gibi kısa sürede etkisini hissettirebilir. Doğru kullanıma da ayrıca önem vermek gerekiyor.

Lierac Çatlak Kremi

Hamilelik dönemi çatlakların yok olmasına yardımcı olan kremdir. Doğuma kadar sürede doktor kontrolünde kullanılabilir. Genellikle gerilmelerin başladığı 3. ay sonrasında bu kremin kullanılması önerilmekte. Kullanıcı yorumları kremin işe yaradığı yönünde…

Contractubex Çok Yönlü Krem

Hem çatlak hem de yara izlerinin kapatılması için etkili bir kremdir.  Soyucu ve tamir edici özelliği, kremin etkisini gösterir nitelikte. Düzenli kullanım sonrasında çatlaklardan kurtulmaya yardımcı ürün olduğu söylenebilir.

Bepanthol

İsmi günlük hayatta sıkça kullanılan ve eczanelerden temin edilebilecek bu ürün, çatlaklarda bir hayli etkili. Bunda onarcı yönünün güçlü olması kuşkusuz belirleyici. Bepanthol, çatlakları ciddi oranda iyileştiriyor. Ancak derin çatlaklar yerine yüzeysel yeni başlayan çatlakları giderdiği söylenebilir. Yani derin çatlakları olan kişilerin hayal kırıklığına uğramaması açısından bu ayrım önemli. Kilo alıp verme nedeniyle meydana gelen yüzeysel çatlaklarda bu anlamda etkili olacaktır.

Madecassol Krem

Etken madde gotu kola sayesinde cildin normale göre daha hızlı şekilde onarılmasını sağlayan bir üründür. İyileştirici hızı yüksek bu krem, yanık ve çatlaklar için kullanılabilir. Yapısı yağlı değildir ve yıkamaya gerek kalmaz. Uzun süre boyunca kullanılan çatlak kremi etkisi bakımından yüksek bir orana sahiptir. Etkisini artırmak için banyodan sonra önceden kese yapılan çatlak bölgelere sürülmelidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.