Vipbakim

En İyi Ve En Etkili Kırışıklık Ve Yaşlanma Karşıtı 9 Krem Tavsiyesi

En İyi Ve En Etkili Kırışıklık Ve Yaşlanma Karşıtı 9 Krem Tavsiyesi

 Yaşlanma Karşıtı Krem; Birçok markanın üretmiş olduğu yaşlanma etkilerini zayıflatan, Yılların vücutta ve cilt üzerinde bıraktığı etkileri en hafif haliyle atlatabilmek için kullanılan kremlerdir. Piyasada 100lerce markanın yaşlanma karşıtı kremi mevcut fakat bu kremlerden hangisi gerçekten etkili ve çözüm odaklı?  İşte sizler için gözünüz kapalı alabileceğiniz En iyi Yaşlanma Karşıtı krem markaları ve ürünleri;

 

En İyi Yaşlanma Karşıtı Kremler

 

– Nivea Vısage Vıtal Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Soya özü içeren nivea vısage kremi ciltteki yaşlanma belirtileri hafifletir. İnce çizgilerin azalması ve derin olan çizgilerin görünümünü düzeltir. Güneş koruma faktörü bulunan krem Spf12 faktörü ile cildinizin dostudur. Yaşlanma ile beliren lekelerin rengini açarak cildi tek renk seviyesine getirir.

 

– Dermoki Xtreme Hücresel Yaşlanma Karşıtı Krem

Dermokil ürünü doğal maddelerden meydana gelmiştir. Uva ve Uvb özelliği ile cildi güneş ışınlarına karşı korur. Cildin genç yaşta kırışmasını engeller. İçinde bulunan shea yağı ile nemlendirme işlemini başarıyla gerçekleştirir. Spf15 özelliği bulunan krem kırışıklıkları geçirmeye yardımcıdır ve antioksidan özellikli bitkisel maddeler içerir.

 

– Total Effects Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Çizgi ve kırışıklıkların görünümün azaltan total effects krem nemlendirme özelliği sayesinde yeni kırışıklıkların oluşumunu engeller. Cilt üzerindeki renk farklılıklarını ortadan kaldırarak, cilde bariyer oluşturur. Cilde sürüldüğü an daha aydınlık ve canlı bir etki bırakır. Cilt zamanla kendini yeniler ve gözenekler azalır pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

 

– Lancome Prımordiale Skin Recharge First Rides

Lancome kremi cildi yenileyerek pürüzsüzleştirici özellik sergiler. Spf15 özelliği ile güneşten gelen ışınları önleyerek cilde destek verir. Kullanmaya başladıktan 3 gün sonra etkileri fark edilebilir bir kremdir. Cildi kısa süre içinde onararak parlak ve canlı bir cilt sağlar.

 

– Perricone Md High Potency Evening Repair

Perricone kremlerinin en üstün özelliklerinin bir araya getirilmesinden üretilen bu ürün ince çizgi ve kırışıklıkları 3 gün içinde doldurur. Fiyatı diğer yaşlanma karşıtı kremlere nazaran biraz daha fazla olsa bile ürünün özellikleri verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eder. Ciltteki kırışıklıklara, genişlemiş gözeneklere ve yaşlılık belirtilerine en kısa sürede cevap veren krem ünvanına sahiptir. İçerisinde bulunan maddeler Alfa Lipoik asit ve retinoldür. Doğal antioksidanlar içeren ürün E vitamini zenginliği ile de hassas ciltlerin en iyi dostudur. Cildin hasar görmüş bölgelerini hızlı bir şekilde onarır.

 

– Secret Age Yaşlanma Karşıtı Krem

Secret age krem ciltteki kolajen üretimini destekler. Cildin maruz kaldığı dış etkilere karşı direncini artırır. Ana maddesi zeytin yaprağının özüdür. Bu madde hücrelerin yenilenmesini sağlar. Ayrıca içinde bulunan şeftali ve kayısı yağı ciltteki renk farklılıklarını giderir. Nemlendirme özelliği ile başarılı sonuçlar veren Secret Age kuru ciltlerin nem dengesini yerine getirir. Günde 2 kere kullanmanız yeterlidir.

 

– Clınıque Superdefense Spf 25 Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Cildin yaşlanma sorunları ortaya çıktığında ilk kullanılacak kremlerden biridir. Tüm cilt tipleri için uygun bir kremdir. Yüz bölgesinde göz çevresine hariç her bölgeye sürülerek kullanılır. Spf25 faktör koruma özelliği ile yaşlanma ve kırışıklık sorunlarını azaltır.

 

– Revitalift Total Repair 10
Faydaları : L’Oréal Paris’ten yaşlanmanın 10 işaretine karşı savaşan, ilk GKF 20’li komple yenileyici yaşlanma karşıtı bakım kremi. En son Revitalift Yaşlanma Karşıtı birleşimi “Pro-Retinol A ve Stimulift” ile güçlendirilmiştir.
Pro-Retinol A, L’Oréal Paris’in en bilinen kırışık karşıtı içeriğidir.
Stimulift, cildin doğal destekleyicilerini harekete geçirmek için tasarlanmıştır.

 

Loreal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi  
Yaşlanma belirtilerine karşı hiçbir yöntem dermatolojiden etkili değildir.Bazı kadınlar buna başvurur, fakat bazıları kozmetiği tercih eder.Yaşlanmaya karşı yeni gücümüzü keşfedin: Revitalift Lazer X3

 

Kremin Etkileri
1.KIRIŞIKLIKLARI AZALTIR: Parçalanmış Hyaluronik asit ile zenginleştirilen formülü ile cilde hızla nüfuz eder.
2.CİLT DOKUSUNU DÜZELTİR: İçerdiği Pro-xylane ile cildin destek liflerini güçlendirerek cilt dokusunu düzeltir.
3. CİLDİ SIKILAŞTIRIR, SARKMALARI TOPARLAR: İlk defa konsantre Pro-xylane bir Revitalift ürününe katılarak cildin doğal bileşenlerinin üretimini hızlandırıp,bu sayede yüzün yeniden şekillenmesini sağlar

 

GÖZLE GÖRÜLEBİLİR SONUÇLAR

– Kadınların %87*’si ilk anda cilt kalitesinde gözle görülebilir değişiklikler gözlemledi.
-1 Hafta sonra kaz ayaklarının (-%16), kaş hatlarının (-%17) ve alın çizgilerinin (-%12) görünümünde azalma görüldü.
-4 hafta sonunda cilt daha sıkı yoğun: yüz yeniden şekillenmiş gibi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.