Vipbakim

Erkekler Hangi Cilt Bakım Ürünlerini Kullanmalı?

Erkekler Hangi Cilt Bakım Ürünlerini Kullanmalı?

Kadınların cilt bakımı ürünleri kullanması ile birlikte son yıllarda erkeklerde kendine özen göstermeye başladı. Bu nedenle erkekler cilt bakım ürünlerine sıklıkla kullanmaktadır. Peki hangi cilt bakım ürünlerini kullanmanız gerekmektedir.

Neal’s Yard Vitamin E ve Avokado Gece Kremi

Kremde tüm besin maddeleri ve özleri ile patlayan cilt bakım ürünleri konusunda muhteşem bir üne sahiptir. Bu gece kremi, vitamin açısından zengin avokado, badem ve buğday tohumu yağı karışımıyla yapılan bir kremdir. Birçok gece kremleri vaatlerini yerine getirmeyi başaramıyor, ancak uzmanlar Vitamin E’nin uyku öncesinde deriye uygulamaya değer bir bileşen olduğunu söylüyor. Gün boyunca tetiklenmiş olabilecek herhangi bir güneş hasarını durdurarak, böyle bir ürünün yeni kırışıklık oluşumunu önleyebileceğine dair güçlü kanıtlar vardır. Kullanım ile birlikte artan sağlıklı bir yumuşaklık ile cildi ipeksi ve bol besler bırakır.

Nivea Erkek Aktif Enerji Fresh Look Yüz Yıkama Jeli

Nivea uzun süredir güvenilir cilt bakımı seçeneklerini mükemmel bir fiyatla sunmuştur. Aktif Enerji Fresh Look Yüz Yıkama Jeli, ürün yelpazesini tanımlayan basit “yıkama” ve “nemlendirme” parantezlerinden koparan, markanın premium ürünü en yakın markasıdır. Zengin bir temizleyici olan bu yüz yıkama ürünü, hava koşullarına maruz kalan deriyi yenilemek için gerekli anahtar vitaminleri, ölü hücreleri soymak ve gözenekleri açmak için eksfoliye edici bileşenler içerir.

Lavera Hassas Pürüzsüz Tıraş Köpüğü

Bir traş makinesinin aşınması, zaten gerilmiş cildi daha da kötüleştirebilir. Buna karşı koymanın en iyi yolu yatıştırıcı bir tıraş köpüğü ile rutinle birlikte vermektir. Tamamen doğal Alman markası Lavera, 1975’den beri organik sebze içerikli cilt ürünleri üretiyor. Bambu ve aloe vera ile yapılan bu tıraş köpüğü, yıldız ürünlerinden biridir.

cilt bakım ürünleri

Clarins Aktif El Bakımı

Yüzünüzle birlikte, eller en çok vücudunuzun görüntüsünü oluşturur ve gün boyu elementlerin merhametindedir. Birçok meslekte iyi bir el sıkışma anahtarıdır. Clarins Active Handcare, cildi ellerinizde nazikçe korur ve besler. Besin açısından zengin Bison Çimeni, Zencefil ve Zencefil’e sahip olan yarı mat bir koruyucu bariyer, Clarins serisinden büyük bir hit her ihtiyacınızı karşılıyor. Cildi elinize dökerek ve sağlıklı bir parlaklık bırakarak herhangi bir kuruluk izini derhal ortadan kaldırın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.