Vipbakim

Greyfurtun Cilde Faydaları

Greyfurtun Cilde Faydaları

Kış döneminin mucize meyvelerinden bir tanesi olarak adlandırılan greyfurt, sizleri sadece grip ve buna benzer hastalıklardan korumuyor! Aynı zamanda pek çok faydası ile cildinizi de yenileme hususunda yardımcı olan bu ürün tipini gelin daha fazla ayrıntılı inceleme şansı bulalım! Birçok kişi tarafından tüketilen ve özellikle portakal ile karıştırıldığı zaman harika bir tat veren meyve türü, sade olarak tüketilmesi epey zor bir meyvedir.

Tadının acılığı sebebiyle portakal veya mandalina gibi ürünlerin suyu ile karıştırmak sizlere daha çok içimini kolaylaştıracaktır. Fakat bu ürünü maske olarak kullanmak istiyorsanız tabii ki sade olarak tercih etmek daha kısa sürede sonuç almanızı sağlar. şimdi greyfurtun cilde faydalarını kapsayan bir yazı ile sizlere sunumlar yapalım.

  1. Akneleri tamamen temizlemesi ile bilinmektedir. Doğru kullanımla birlikte cildinizde oluşmuş akne veya sivilce tedavisini tamamen yok eder.
  2. Çil ve leke yok etmek amacıyla da tercih edilen greyfurt, sizler için olası cilt sorunlarının önüne geçmeye yardımcıdır.
  3. Sivilce tedavisi için doktorların sık sık önerdiği bir üründür greyfurt…
  4. Eğer cildinizde kırışıklık gibi bir sorun var ise mutlak suretle greyfurt maskesi hazırlayın! Olumlu sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.
  5. Kuru cilde sahip olan kişilerin ciltlerini doğal yoldan nemlendiren bir üründür.

Bu 5 faydası ile öne çıkan greyfurt, her yaştan kişi için kullanılabilir ve tüketilebilir. Eminiz ki hepiniz maskelerin nasıl hazırlandığı konusunda merak içerisindesiniz. Şimdi ise sizler için greyfurt maskesinin yapımı ile alakalı detaylı bilgiler vereceğiz.

Kırışıklıkları Engellemek İçin Greyfurt Maskesi!

  • 1 kahve kaşığı ekşi krema
  • 1 kahve kaşığı havuç suyu
  • 1 kahve kaşığı pirinç unu
  • 1 çorba kaşığı greyfurt suyu

Bu malzemelerin tamamını bir kap içerisinde karıştırın ve krem kıvamına geldikten sorna 30 dakika boyunca cildinize sürüp, bekleyin. Daha sonra ise su ile yıkayın. Maskeyi 2 haftada bir uygulamanız durumunda 2 veya 3 kullanım sonucunda ise cildinizde ki kırışıklık sorunlarının giderildiğini göreceksiniz.

Genel olarak kırışıklık sorunları çeken hanımlarımızın tercih ettiği greyfurtu sizler için en iyi şekilde araştırmalar yaparak, bu zamana kadar en iyi sonuçlar veren maske tarifi ile sizlere sunumlarını hazırladık. Bundan sonra ki süreçlerde doğru bir bakım durumu yaratarak var olan kırışıklık sorunlarından tamamıyla kurtulabilirsiniz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.