Vipbakim

En İyi Güneşsiz Bronzlaştırıcılar

En İyi Güneşsiz Bronzlaştırıcılar

Uzman bilgilerine dayanarak söylüyoruz ki her türlü cilt sorunun başında güneş geliyor. Tatile çıkan kişilerin saatlerce güneş altında kalıp bronzlaşma sevdalarını düşünürsek güneşsiz bronzlaştırıcılar bu konuda oldukça yardımcı, özellikle tatile çıkamayan ve bronz görünmeyi sevenler için bu ürünler adeta bir kurtarıcı.

Her yıl farklı markalarda ve farklı niteliklerde ürünler çıkıyor. Biz en çok beğendiklerimizi sizler için seçip makalemizde yer verdir.

Dior Altınsı Bronz Ten Rengi 

Dior markaya sahip bu ürün 1 saat bile sürmeden teninizde istenilen altın ışıltılı bronz rengi sağlıyor. Her yıl kendisini yenileyen dior markası bu konuda uzman. Hindistan kökenli bir bitki olan coleus ekstresi yer alıyor. Krem, yağ ve jel olarak farklı türleri olan bronzlaştırıcı hücreleri yenilemede de başarılı. Bronzluğun kalıcılığını arttıran ekstra ürünlerini de alıp uzun süren bir bronzluk sağlayabilirsiniz.

Dior Altınsı Bronz Ten Rengi

 

Islak Mendil İle Bronzlaştırıcı Sprey Sun

Sprey sun bronzlaştırıcı mendiller ceviz yağı eklenerek üretiliyor. Vücudunuza uyguladıktan 2 saat sonra etkisini gösteren ıslak bronzlaştırıcı mendiller dekolte, yüz, bacak ve kollara da uygulanabiliyor. 1 hafta etkisini sürdüren ürün eczanelerden rahatlıkla temin edilebilir.

Islak Mendil İle Bronzlaştırıcı Sprey Sun

 

Sprey Parfümlü Bronzlaştırıcı Sprey Sun

Eşit miktarda vücuda uygulanarak bronzluk sağlanıyor. Uygulandığında içindeki maddeler sebebi ile cildi onarıyor ve ciltte hiçbir şekilde leke oluşturmuyor. 2 karış mesafeden cilde sıkılarak uygulanan ürün çabuk kuruyor. Dilenirse elinizle masaj yaparak yedirin dilerseniz fön makinesi ile kurutun.

Sprey Parfümlü Bronzlaştırıcı Sprey Sun

 

Clinique Köpük Bronzlaştırıcı 

Kremsi kıvamı ile cilde uygulanan bronzlaştırıcı cilde uygulandığında ışıltılı bir görünümde sağlıyor. İçinde siyah ceviz ekstresi ve gliserin bulunması cildin rahatlamasını ve kolay emilimini sağlıyor. Cildinize uygulayarak elinizle rahatça yayabilirsiniz.

Clinique Köpük Bronzlaştırıcı

 

Oriflame Bronzlaştırıcı Jel

Açık tenlilerde bronzluk sağlayan ürün buğday ve esmer tenlerin de var olan bronzluğu korumasını sağlıyor. Bronzlaştırıcı içerisinde bitki özleri bulunuyor, Cilde uygulandıktan 2 – 3 saat sonra bronzluk etkisi başlıyor.

Oriflame Bronzlaştırıcı Jel

 

Lancome Hızlı Bronzlaştırıcı Krem 

Hızlı kuruması sayesinde anında bronzluk etkisi oluşturuyor. Bacaklar için simli bronzlaştırıcı kol ve bacaklar içinde nemlendirici etkili bronzlaştırıcılar bulunuyor.

Lancome Hızlı Bronzlaştırıcı Krem

 

 Clarins Pamukla Uygulanan Bronzlaştırıcı

Sıvı yapısı ile pamuğa dökülüp rahatlıkla uygulanabiliyor. Açık tenlilere tavsiye edilen ürün uygulandığı anda ferahlık hissi veriyor. Dekolte, yüz ve boyun bölgense rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.