Vipbakim

Hassas Ciltlere Özel Serum Önerileri

Hassas Ciltlere Özel Serum Önerileri

Hassas ciltlere özel bakım ürünleri arasında olan serumlar, cilt üzerinde daha etkili bir bakım sağlar. Bu bakımın sağlanması söz konusu olduğunda doğru ürünlerin seçilmesi ve cilde zarar vermeyecek maddelerden üretilen serumların kullanılması gerekir. Bu yazımızda hassas ciltlere özel serum önerileri konusunu ele aldık ve editörlerimiz en iyi ürünleri mercek altına aldı.

La Roche Posay Rosailac AR

Termal sulardan gelen sağlık ürünleri konusunda uzman olan La Roche Posay Rosailac serisiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan bakımı veriyor. Düzenli kullanımda serum cildin kızarmasını ve aşırı hassasiyetini önlüyor. Roza sorunu olanların da ullanıldığı bu ürün fiyat açısından da oldukça ekonomiktir.

Avene Hydrance

Avene hassas ciltlere karşı kalkan oluşturan bu serumuyla sağlıklı bir cilde merhaba demek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Termal sulardan gelen rahatlatıcı etkinin görüldüğü serumla cildin daha rahat olması mümkün oluyor. Sürülmesinden itibaren cildin rahatlamasını sağlar ve kızarıklığını azaltan Avene Hydrance ile en hassas ciltlerde dahi bakım sağlanır.Murad

İçeriğindeki seramidler ve botanik özlerle cilt bariyerini koruyarak cildin güçlenmesini sağlar. Nem tutulumunu dengeleyerek kızarık görünümün azalmasını sağlar. Ayrıca ince çizgileri de yok eden bu ürün birçok ünlü ismin ilk tercihi olarak dikkat çekiyor.

Darphin Hydraskin

Cildin hassasiyetine koruyucu bir kalkan oluşturan Darphin Hydraskin de etkili bir hassas cilt serumu tavsiyesi olarak tercih edilebilir. Bazı ürünler bütçenizi aşıyor olsa bile cildiniz üzerindeki etkilerini deneyerek bulmanız son derece önemlidir.

Bioderma Hydrabio Serum

Ekonomik fiyatıyla ve her yerde bulunabilirliğiyle dikkat çeken Bioderma Hydrabio Serum, cildiniz üzerinde koruyucu bir kalkan olarak güçlendirici etki sağlar. En hassas ciltlerin dahi zarar görmesini önleyerek nem tutulumunu arttırır. Kızarıklık ve kuruluğa çözüm üreten ürün haftada bir iki kez kullanılabilir.

Derma E

Kokusuz ve anti aging özelliği bulunan krem, cilt bakımında en iyi seçimlerin yapılmasını isteyenler için tercih ediliyor. Ülkemizde çok bilinen bir marka olmasa da yurt dışında çok sık tercih ediliyor ve hassas ciltler için cilt serumu ve anti aging etkisiyle dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.