Vipbakim

Ünlülerin Cilt ve Vücut Bakımı

Ünlülerin Cilt ve Vücut Bakımı

Güzellik, kadınların en hassas noktalarından birisidir. Güzel olmak için ya da güzel görünmek için bu bağlamda birçok etki sayabiliriz. Özellikle de ünlüler bu bakımdan dolayı oldukça fazla ürün ve yöntem kullanırlar. Ünlülerin cilt ve vücut bakımı nasıl oluyor, bizlerde buna bakalım.

İvana Sert

İvana Sert, güzellik denilince aklımıza gelen ilk isimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Sırp güzelliğini her halükarda gözler önüne sererek bizleri güzelliğiyle büyüleyen Sert’in güzellik adına kullandığı en önemli etkenlerden birisi Bepanthen krem olmaktadır. Cildini yenilemek ve aynı zamanda bebek gibi bir cilde kavuşmak için sürekli bu kremi kullanıyor. Beslenmesine oldukça önem veren Sert, sık yediğini ama az yediğini söylüyor, düzenli sporunu yapıyor ve her sabah dansını ediyor.

Tülin Şahin

Yıllar geçtikçe daha da güzelleşmek, elbette bir bakım ister ve aynı zamanda da bir şekilde emek ister. Şahin’de bu bakımdan dolayı güzelliğine emek veren bir ünlümüz olarak karşımıza çıkıyor. Sık yiyor ama az yiyor diyebiliriz. Sabah ve akşam olmak üzere cildini sürekli ve düzenli bir şekilde çay ve pırasa ile temizliyor. Bisiklete biniyor ve aynı zamanda sporunu da aksatmamak ile birlikte, sıvı tüketimine de dikkat ediyor.

Tuba Büyüküstün

Düzgün yüz hatları olsun ya da vücudu olsun, birçok şekilde dikkat çeken Büyüküstün, neredeyse bunların etkisinin tamamının sebze yemekleri olduğunu söylüyor. Sebze yedikçe içinin temizlendiğini hissettiğini söyleyen Büyüküstün aynı zamanda da bitki çaylarını oldukça fazla tüketiyor ve bu sayede formunu koruyor. Cildinin makyajdan çoğu zaman yorulduğunu dile getirmekle birlikte bunun üstesinden ise; pembe maske sayesinde geliyor.

Beren Saat

Beren Saat bir güzellik yarışmasında fark edilmiştir ve bu sayede en güzel oyunculardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. 14 yaşından beri şeker kullanmaması, güzelliğinin en önemli etkilerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda da pilav, makarna ve patates kullanmıyor olması ve buna setteyken bile dikkat etmesi, güzelliğinin nedenlerinden birisidir. Günlük hayatında ise suyu aksatmıyor ve ara öğünleri es geçmiyor, ara öğünlerde ise; ton balığı kullanıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.