Vipbakim

Ünlülerin Güzellik Sırları

Ünlülerin Güzellik Sırları

Özellikle kadınların en çok merak ettiği konulardan biri olan, Ünlülerin güzellik sırları nelerdir ve hangi yöntemler sayesinde kazanmıştır olmaktadır. Kadınlar için güzelliğin ne denli önemli olduğunu birçoğumuz bilmekteyiz. Hem güzellik kazanımı öncesi ve sonrasında bunu koruyabilecek yöntemlerin neler olduğunu merak ettiğinizi biliyor ve bu nedenle sizler için seçtiğimiz Ünlülerin güzellik sırları nelerdir bunlara bakacağız.

Tülin Şahin: Güzelliğiyle göz kamaştıran Tülin Şahin, az fakat sık yemek yiyen ünlülerden sadece birisidir. Sabah ve akşam olmak üzere cildini, haşlanmış patates, çay ve pırasa suyuyla temizleyen, cildinin bakımı için düzenli olarak bal maskesi yöntemini seçen, yeteri miktarda sıvı tüketen ve bisiklete binan Tülin Şahin, yıllara meydan okuyan düzgün fiziği ve güzelliğini koruyan ünlülerden olma özelliği taşıyor.

İvana Sert: Özellikle televizyonlarda sıklıkla rastladığımız ve güzelliğiyle oldukça dikkat çeken İvana Sert, cildini yenilemek için cilt nemlendirici ve bakım kremleri kullanıyor. Sabahları müzik eşliğinde dans ettiğini belirten İvana Sert, ideal vücut ölçülerini, fit vücudunu düzenli spora borçlu olduğunu söylemektedir. Doğal beslenmenin önemine dikkat çeken Sert, az ve sık olarak yemek yemektedir.

Tuba Büyüküstün: İnce fiziği ve harika yüz hatlarıyla birçok kadını kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sebze yemeklerini tercih ettiğini söylüyor. Sebze yemeğinin içini temizlediğini ve rahat hissettiğini söylüyor. Bitki çaylarına düşkün olan Büyüküstün, makyajla yorulmuş cildini pembe maske sayesinde rahatlattığını belirtiyor. Cilt güzelliği için vitamin kapsülleri de kullanan Büyüküstün, sağlıklı beslenmenin önemini vurguluyor.

Beren Saat: Günümüzde çokça beğenilen ve yoğun bir şekilde takip edilen Beren Saat, beslenmesine çok önem verdiğini ifade ediyor. Sette çalışma esnasında dahi, pilav, makarna ve patates gibi karbonhidratlardan her zaman uzak durduğunu, bunların dışında kalan gıdalardan ise az miktarda tükettiğini söylüyor. Cilt güzelliğinin esas nedeninin ise 14 yaşından beridir asla kullanmadığı şeker olduğunu anlıyoruz. Oldukça doğal bir yapıya sahip genç oyuncu, beslenme ve yaşam tarzını da doğal bir şekilde güzelliğine yansıtmayı başarıyor. Kahvaltı esnasında light ekmek kullandığını ve gün için bol miktarda su tükettiğini, ara öğünlerde ton balığı yediğini belirten Beren Saat, aşırı makyajlardan da şiddetle kaçındığını söylüyor.

Miranda Kerr: Dünyaca ünlü güzel ve genç model Miranda Kerr, fitness ve düzenle egzersiz yaptığını ve dengeli beslendiğini söylüyor. Cilt güzelliğinin de en temel kaynağının avokado olduğunu belirtiyor.

Çağla Şikel: Oyuncu, sunucu, manken ve tabi ki eski güzellik kraliçesi Çağla Şikel, farklı bir güzelliğe sahip ünlülerden. İnce fiziği, saçları ve kendine has tarzıyla birçok kadının takip ettiği Şikel, badem yağı kürünü sıklıkla uyguladığını ve saçları beslediğini söylüyor. Gün içerisinde bol miktarda su tükettiğini ve düzenli olarak egzersizlerini yaptığını söyleyen Şikel, cilt güzelliğinin sırrı olarak argan yağını öneriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.