Vipbakim

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

Devamlı göz önünde olan ünlülerin cilt bakım sırları da merak konusudur. Yerli ve yabancı çok sayıda ünlü ismin kullandığı ürünlerden bazılarına değinmekte yarar var.

Ashley Benson

The Pretty Little Liars dizisiyle popüler olan, parlak bir cilde sahip Ashley Benson, makyajdan dolayı yorulan cildi için Biore’nin  Yüz Temizleme Maskesi’ni kullanıyor.

Özge Özpirinçci

Doğal güzelliği ile dikkat çeken Özge Özpirinçci, nemlendirici ve makyaj malzemeleri konusunda epey hassas… Blistex nemlendirici kullanan Özpirinçci, rimel markası olarak Yves Saint Laurent ve göz kaleminde de Mac tercih ediyor.

Kate Hudson

Kıyafet seçimleriyle büyük beğeni toplayan Kate Hudson, cilt bakımına ayrıca özen gösteriyor. Cildinin hassas yapısı onu daha da duyarlı hale getirmiş durumda ve bitki özlü ürünler bu açıdan daha sık tercih ettikleri arasında. Hudson, aleo vera ve argan yağı içeren Elemental Herbology Yüz Temizleyici Jel kullanıyor.

Eda Taşpınar 

Türkiye’de moda ikonlarından biri olarak kendinden bahsettiren Eda Taşpınar, ayak bakımı konusundaki hassasiyetini dile getirerek Sally Hansen’i öneriyor.

Emma Stone

Hollywood dünyasının en beğenilen ve sevilen isimlerinden biri olan Emma Stone da cilt bakımı konusunda son derece hassas. Bunda cildinin alerjik bir yapıda olması da etkili. Stone, Burt’s Bees’in ürünlerini kullanmaktan vazgeçmiyor ve sabah akşam jel ürünleri sürüyor.

Diane Kruger

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir diğer Hollywood ismi de Diane Kruger…   Aşırı makyajı sevmeyen ve doğal görüntüye önem veren Kruger, yaz kış Neutrogena’nın Ultra İnce Güneş Koruyucusu ürününü kullanıyor.

Pınar Tezcan

Manken Pınar Tezcan da doğal bronzlaştırıcı ürünlerden yana tercihini kullanıyor. Guerlain’ın Terracota ürününü uzun zamandır kullandığını belirten Tezcan, beyaz tenine yeni renklerin iyi gideceğini düşünüyor.

Jessica Alba

Sağlıklı yaşama olan tutkusuyla kendinden sıkça söz ettiren Jessica Alba, güzelliğin makyajdan önce doğru bakımla olacağını söylüyor. Alba, güneş koruyucu olarak Aveeno kullanıyor.

Brooklyn Decker

Duru güzelliği dikkat çeken Decker, cilt bakımına epey düşkün ve SK-II markasının ürünlerini tercih ediyor.

 Sarah Hyland

Sarah Hyland cildiyle çok oynamayı sevmeyen isimlerden.  Kullandığı ürünlerde de inceltilmiş olanlara yöneliyor. Hyland’ın Giorgio Armani’nin Maestro ürününü kullandığı bilinmekte.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.