Vipbakim

1 Haftada Parlayan Cilde Sahip Olun

1 Haftada Parlayan Cilde Sahip Olun

Malzemeler:

1 Çay Kaşığı Üzüm Sirkesi
1 Çay Kaşığı Limon Suyu
1 Çay Kaşığı Su

Hazırlanması ve uygulanması:

Tüm malzemeleri bir kap içine koyup iyice karıştırınız. Karışımı cildinize sürünüz. 30 dakika bekleyiniz. Bolca ılık su ile yıkayınız. Havlu ile kurulayınız.

NOT:

Cildi parlatan bu maskeyi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayınız.Düzenli aralıklarla 1 hafta kullanımdan sonra cildinizin parladığına sahit olacaksınız.

Sirkenin kokusundan rahatsızlık duymazsanız gece yaptıktan sonra yüzünüzü sabaha kadar yıkamayınız. Böylece sivilce problemleri olanların sivilcelerine de çözüm sunmuş olacaktır.

Bir çok alternatif sunan bu maske ile aynı zamanda 3 ay boyunca düzenli olarak kullandığınız takdirde; ciltte  bulunan siyah noktalar ve ciltte bulunan lekelere iyi gelecektir.

Üzüm sirkesinin cilt üzerinde bir çok olumlu etkileri vardır. Barındırdığı vitamin ve mineral ile cilt için gerekli olan besinin alınmasına yardımcı olur. Ayrıca zararlı bakterileri öldürür. Böylelikle

iltihaplı sivilcelerin oluşumuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller. Limon ile birleşen bu maske, mucizeler yaratıyor. Kullanmanızda faydası olan bu maskeyi denemeden geçmeyiniz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.