Vipbakim

Bembeyaz Ve Parlak Bir Cilt İçin İnci Tozu Maskesi

Bembeyaz Ve Parlak Bir Cilt İçin İnci Tozu Maskesi

İnci tozu, mineral tabanlı ve doğal yapısıyla yani insanın cilt dokusu gibi farklı farklı bioaktif moleküller içinde barındırır. Kadınların özellikle dikkat ettikleri ciltleri için çok fazla önemli olan proteinler ve yapı taşlarının da arasında yer aldığı bir çok amino asit ve bir destenin üzerinde doğal mineral içeren İnci Tozu maskesi metabolizmanın hızlanmasını, cildin sıkılaşmasını, kırışıklıkların giderilmesini, cildin canlanmasını ve hücrelerin yenilenmesi sağlayan yardımcı formülüyle cildin hızlıca gençleşip canlanmasını katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.   Ayrıca diğer  İnci Tozu Maskeleri ve tariflerine bakabilirsiniz.

 

İnci Tozunun Faydaları

  1. Cilde derinlemesine etki eden inci tozu doğal aktif maddeler içerir ve içeriğinde bulunan rafine inci tozu cilde anında vitamin, mineral ve ihtiyacı olan besinleri sağlar.
  2. En iyi ve en kaliteli istiridyelerden elde ediliyor inci tozu. Okyanusta bulunan incilerin birçok kez öğütülüp rafine edildikten sonra toz haline getirilerek yapılıyor. Yapısı çok ince olan toz, gözeneklerin içine kolayca giriyor ve cilt tarafından hızlıca emiliyor. Bu yüzden çok etkili bir ürün haline geliyor.
  3. Ann Yvette marka inci tozu maskesi de aynı şekilde birçok kez öğütülerek inci tozuna dönüştürülüyor ve & 100 doğal bir ürün haline getiriliyor.
  4. Maskenizi düzenli bir şekilde yüzünüze uyguladığınızda cildinizin elastikiyetinin arttığını, kırışıklığın giderildiğini, cildinizin parladığını ve canlandığını aynı zamanda yenilendiğini göreceksiniz.

 

İnci Tozu Maskesi Nasıl Yapılır

Malzemeler

2 çay kaşığı inci tozu, – yarım yumurtanın akı

Hazırlanışı: İnci tozunu ve yumurta akını hazırladığınız kaba boşaltın ve blendır ya da çatal yardımıyla kar beyazı oluncaya kadar karıştırın. Hazırladığınız karışımı göz çevrenize uygulamadan tüm yüzünüze sürün. 15 dakika cildinizde bekletin ve ılık su ile cildinizi yıkayın. Haftada en az 1 en fazla 2 kere bu maskeyi cildinize uygulayabilirsiniz.

 

Not:

Maskeyi mutlaka temizlenmiş cildinize uygulayın. Temiz cilde daha iyi nüfus edecektir.

Diğer bir önemli nokta ise inci tozu maskenizi yüzünüze uyguladıktan ve yıkadıktan sonra yarım saat bekletin makyaj uygulamasına hemen geçmeyin. Çünkü cildinizin biraz nefes alıp inci tozlarını emmesine izin verin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.