Vipbakim

Botoks Etkisi Yapan Maske Tarifleri

Botoks Etkisi Yapan Maske Tarifleri

Yüz Maskeleri:Bayanlar ciltlerinin daha dolgun ve canlı olması için botoks yaptırırlar.Fakat botoks etkisi yapan doğal bakımlarla ciltte botoks etkili bir görünüm yakalanabilinir.

Botoks maskesi için malzemeler :– 1 yumurta sarısı, -1 tatlı kaşığı limon suyu, -1 tatlı kaşığı süt, -1 tatlı kaşığı bal, -1 tutam tuz

Malzemelerin hepsini bir kasede karıştırın. Cildinize dairesel hareketler ile yedirdikten sonra; bir müddet beklemelisiniz.  Cildinizde kuruduktan sonra; bir kat daha sürün. Sürdüğünüz kat kuruduktan sonra; bir kere daha sürün. En son kuruduktan sonra yıkayabilirsiniz. Cildiniz maske uygulaması sonucunda gergin ve hafif dolgun bir hal alacaktır.

Botoks Etkili Yüz Maskesi

– 1 adet domates, -1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Domatesin kabuklarını soyduktan sonra, rendeleyin. Domatesler iyice ezildikten sonra; içine zeytinyağı ilave edin. Bu karışımı cildinize sürdükten sonra 20 dakika bekleyin. Cildinizi ılık su ile yıkayın. Cildiniz maske sonunda diri bir hal olacaktır. Cilde botoks etkisi yaptığı için; 15 günde bir uygulayabilirsiniz.

Sütle Yapılan Botoks Maskesi 

– 2 çorba kaşığı süt, -2 çorba kaşığı limon, -2 çorba kaşığı zeytinyağı

Malzemeleri karıştırdıktan sonra; bütün malzemeyi ufak buz kalıplarının içine döküyoruz. Buzluğa attıktan sonra; donmuş haliyle her sabah cildinize sürmelisiniz. Buz küplerini cildinizde gezdirdikçe; dolgun bir ciltle karşılaşacaksınız.

Doğal Botoks Maskesi

– 1 yumurta akı, -1 tatlı kaşığı şeker

Yumurta akını, bir tatlı kaşığı şeker ile karıştırın. Karışımı cildinize sürdükten 5 dakika sonra kurumaya başlayacaktır. Cildiniz anında gerilecek ve toparlanmış bir hale gelecektir. 10 dakika sonra yıkayıp; hafif bir nemlendirici sürebilirsiniz. Cildiniz daha gergin hale gelmiş ve daha düzgündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.