Vipbakim

Cildin Daha Genç Ve Canlı Olmasını Sağlayan Isırgan Tohumu Yağı Cilde Nasıl Uygulanır

Cildin Daha Genç Ve Canlı Olmasını Sağlayan Isırgan Tohumu Yağı Cilde Nasıl Uygulanır

Isırgan tohumu yağının cilde faydaları öncelikle tüm cilt sorunlarına karşı savaşır, cildin daha genç ve canlı olmasını sağlar, kanser hücrelerini öldürmesi ile bilinen ısırgan tohumu yağı ayrıca cildi de yeniler. Genel olarak ısırgan tohumu yağı cilde masaj yapılarak uygulanır.

ısırgan tohumu yağı cilde nasıl uygulanır? cilt için hangi ısırgan tohumu yağı maskelerini kullanmanız gerektiğini yazdık.

Isırgan Otu ve Isırgan Yağının Kullanım Şekilleri

Isırgan Tohumu Yağı Maskesi 

  • Isırgan tohumu yağı ( 1 tatlı kaşığı )
  • Saf zeytinyağı ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve uygulanışı:  Isırgan tohumu yağı tek başına da kullanılabilir fakat zeytinyağı ile inceltmek daha etkili olacaktır. Cildinizi temizleyin ardından verdiğimiz ölçülerde yağları karıştırın ve  yatmadan önce cildinize masaj yaparak  uygulayın, sabah kalkınca cildinizi tekrar yıkayın. Cildin daha parlak ve daha gergin olmasını sağlayacak karışımı haftada 2 gün uygulayabilirsiniz.

Isırgan Otu Suyu Maskesi

  • Isırgan otu ( 3 yemek kaşığı )
  • Su ( 1 bardak )

Hazırlanışı ve uygulanışı: 1 su bardağı suyun içerisinde ısırgan otunu atıp kaynatın. 10 dakika demlenen karışımı ılık hale geldiğinde cildinize sürün. Her akşam yatmadan cilde uygulanan ısırgan suyu cildin gençleşmesini ve hücrelerin yenilenmesini sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.