Vipbakim

Doğal Nemlendirici Cilt Maskeleri

Doğal Nemlendirici Cilt Maskeleri

Nemlendirici cilt maskeleri aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfında merhaba diyebilirsiniz. En çok tercih edilen maske tarifleri parlak ve sağlıklı cilt yapısına sahip olmanız adına da oldukça idealdir.Haydi sizlerde kolları sıvayın ve kısa zaman zarfı içinde mükemmel cilt tipine merhaba deyin.

Nemlendirici Maske Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

• Süt
• Bal
• Limon

En çok tercih edilenler arasında yer alan nemlendirici maske tarifleri aracılığı ile sizler de mükemmel cilt tipine merhaba diyebilirsiniz. Nemlendirici cilt maskesi tarifi için öncelikle bal ve sürü karıştıralım. Daha sonra elde ettiğimiz karışımın içerisine limon suyu ilave ederek harmanlayalım. Elde ettiğimiz maskeyi cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürerek 30 dakika boyunca bekleyelim. Bu işlem sonrasında cildimizi ılık su aracılığı ile durulayalım. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda kısa zaman zarfı içinde hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba diyebilirisiniz.

Parlak ve Sağlıklı Bir Cilt Tipi İçin Nemlendirici Maske Tarifi

• Bal
• Yumurta Sarısı

Parlak ve sağlıklı bir cilt tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen maske tarifi için kolları sıvama zamanı. Bu uygulama için öncelikle bir adet yumurtanın sarısını ve beyazını ayıralım. Daha sonra yumurtanın sarısını bal aracılığı ile karıştıralım.

Hazırladığımız cilt maskesini ince bir tabaka halinde cilt üzerine sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. Daha sonra cildimizi ılık su yardımı aracılığı ile durulayalım. Ardından gül soyu aracılığı ile cildimize tonik yapalım.

Mucizevî Nemlendirici Cilt Bakım Maskesi

• Fesleğen yaprağı
• Süt tozu
• Kaynar su

Mucizevi nemlendirici cilt maskesi için öncelikle fesleğenin yapraklarını kaynayan suyun içerisine alalım. Daha sonra fesleğenlerin üzerine bir miktar süt tozu dökelim ve ardından süzerek dinlenmeye bırakalım. Ardından elde ettiğimiz suyu cilt üzerine masaj aracılığı ile sürelim. Kuru cilt tipi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen maske tarifi aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfı içinde hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Yağlı Cilt Tipi İçin Nemlendirici Maske Tarifi

• Süt kreması
• Ahududu

Yağlı cilt tipi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen maske tarifi için öncelikle ahududuları ezelim. Daha sonra ahududuların üzerin süt kreması ilave ederek karıştıralım. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olarak tanımlanan nemlendirici cilt maskesi aynı zamanda cildinizin yenilenmesi adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.

Dilerseniz maske öncesinde peeling uygulamasından yararlanarak ölü hücrelerin geri plana alınmasını sağlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba demeniz adına oldukça ideal olarak tanımlanan nemlendirici cilt maskeleri şimdi en özel püf noktaları ile sizlerde. Cildinize uygunluk gösteren herhangi bir maskeyi seçin ve pürüzsüz cilt tipine merhaba deyin. Artık pürüzsüz cilde sahip olmak bu kadar kolay.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.