Vipbakim

Ebru Şallı Maskeleri

Ebru Şallı Maskeleri

Bir dönemin Türkiye güzeli seçilen ünlü manken ve oyuncu Ebru Şallı ilerleyen yaşına rağmen hala genç görünümü ile milyonların beğenisini kazanmaktadır. Ünlü oyuncu bu görünümünü Ebru Şallı maskeleri sayesinde kazanıyor. Kendi kullandığı bu maskeler ile binlerce kadın tarafından gıpta edilen görünüme kavuşan Ebru Şallı’nın yüz maskeleri için size bu yazıyı hazırladık ve bu maskelerden sizinde faydalanmanız gerektiğini düşündük.

Ebru Şallı maskeleri, cildinizin farklı farklı durumuna göre birçok şekilde hazırlanır ve uygulanır. Cildinizi yenilemek, cilt lekelerinizi yok etmek, beyazlatmak ve daha birçok bakım çeşidi için Ebru Şallı maskelerini sizinle paylaşıyoruz.

Cildi Yenileyen Ebru Şallı Maskesi

Cildimizinde bizimle birlikte yaşlandığı bilinmektedir. Fakat Ebru Şallı, bu yöntem ile cildi gençleştiren, yenileyen bir maskeyi size sunmaktadır. Bu maske için 2 tutam ıhlamur ve bir fincan sıcak süte ihtiyacımız olacak. Sıcak süte ıhlamuru ekleyin ve 15 dakika dinlendirin. Daha sonra bu karışımı cildinize masaj yoluyla sürün ve 20 dakika bekletin. Son olarak ılık su ile temizliğini yapabilirsiniz. Bu işlemi haftada iki kez yapmanız yeterli olacaktır.

Cilt Lekelerini Yok Eden Ebru Şallı Maskesi

Ebru Şallı maskeleri arasında en çok uygulanan bu maske için 1 yemek kaşığı limon suyu, 1 yemek kaşığı buğday yağı, 1 tatlı kaşığı menekşe yağı ve 10 dal maydanoza ihtiyaç vardır. Maydanozları iyice ezdikten sonra üzerine limon suyu ve bitkisel yağları ekleyin. Bu karışımı cildinize masaj yaparak sürün ve 15 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayın ve kısa zamanda değişimin farkına varın.

Cilt Sıkılaştırıcı Ebru Şallı Maskesi

Cilt sıkılaştıran Ebru Şallı maskesi için 1 adet yumurta akı ve 1 yemek kaşığı süzme bala ihtiyaç vardır. Bu malzemeleri karıştırın ve cildinize uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile temizleyebilirsiniz. Daha sıkı cilt için bu maske kesin çözümdür.

Cildi Beyazlatan Ebru Şallı Maskesi

Ciltteki lekelerin temizlenerek beyazlanmasını sağlayan Ebru Şallı maskesi için yarım çay bardağı ezilmiş badem, yarım limonun suyu ve 1 yemek kaşığı suyu karıştırın. Temiz cilde uygulayarak 20 dakika bekletin ve ılık su ile yıkayın. Zamanla değişimi fark edeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.