Vipbakim

Ebru Şallı’nın Doğal Cilt Maskeleri

Ebru Şallı’nın Doğal Cilt Maskeleri

Sahip olduğunuz cildinizin daha da genç görünmesini istemez misiniz? Her zaman bebek cildi yumuşaklığında, pürüzsüz, lekesiz bir cildinizin olmasını istersiniz. Bu bakımı yapmak artık doğal yollardan çok kolay bir hal alır. Yazın cildinizde oluşan güneş lekelerinden sivilcelere, aknelere, siyah noktalarınızdan gözeneklerinizin sıkılaşmasına kadar pek çok sorununuza doğal yollardan çözümler mevcuttur.

Ebru Şallı, sağlıklı olma adına her şeyi düşünen bir kişidir. Gerek pilates gerek spor gerek pratik diyet yemekleri gerekse de sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için önerilerde bulunmaktadır. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak sağlıklı olmak istiyorsanız spor bunu size sağlayacaktır. Ancak bazen kadınlar ciltteki kusurlarına öyle takarlar ki, daha da artar. Lekeleriyle, sivilceleriyle başa çıkamayanlar mutsuz olurlar. Hiçbir kadın her ne sebeple olursa olsun mutsuz olmamalıdır.

Bu mutsuzluğun oluşumunu engellemek için de Ebru Şallı’nın doğal cilt maskelerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Tamamen doğal ürünlerden oluşan bu maskeler, cilt kusurlarınıza göre değişen içerikleriyle size sunulmaktadır.

Öncelikle doğumdan sonra oluşan ya da güneşlendikten sonra oluşan cilt lekelerini gidermek için doğal bir maske önerisi var Ebru Şallı’nın.

Doğumdan sonra oluşan ya da güneşlendikten sonra oluşan cilt lekeleri için limon maskesi

Gerekli Malzemeler;

  • Limon Suyu (1 yemek kaşığı)
  • Menekşe Yağı (1 tatlı kaşığı)
  • Buğday Yağı (1 yemek kaşığı)
  • Maydanoz Dalı (10 adet)

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Maydanozu rondodan geçirerek sıvı bir kıvama getirin ve içine yağları ve limon suyunu karıştırın. Cildinize 15 dakika boyunca uygulayın, hafif masaj yaparak daha sonra da ılık suyla çıkarın. Haftada 1 tekrar ettiğinizde, lekelerin kaybolmuş olduğunu göreceksiniz.

Yüzünüzün pürüzsüz olmasını istiyorsanız muz maskesini uygulayabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler;

  • Muz (yarım)
  • Limon kabuğu rendesi ( 1 adet)
  • Bal (1 çay kaşığı)

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Yarım muz,  1 adet limon kabuğu rendesi ve 1 çay kaşığı balı krem haline getirin ve yüzünüze masajla uygulayın. 20 dakika sonra ılık suyla durulayın. İşte Ebru Şallı gibi güzel görünmek bu kadar basit.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.