Vipbakim

Evde Doğal Peeling Tarifi

Evde Doğal Peeling Tarifi

Siyah noktalar, sivilceler ve mat bir cildiniz varsa size onaylı harika bir çözümümüz var. Doğal peeling tarifiyle, hiç masraf etmeden evde hazırlayacağınız basit ve de tamamen doğal bu tarifle bütün bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz, pahalı markalara paralar dökmeden kendinize ve cildinize bakım yapın. Böylece cildinizdeki ölü deri ve kirler yok olacak, cildiniz nefes alacak bu da cildinizin daha canlı ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

dogal-peeling-nasil-yapilir-tarifi

Günümüzdeki hava kirliliğini düşününce ciltlerimizin de bundan etkilenmemesi mümkün değil, nasıl evlerimizi kıyafetlerimizi temizliyorsak cildimizi de temizlememiz gerekiyor. Belli aralıklarla peeling yapıp,cildinizin mutlaka nem dengesini de korumaya çalışmalısınız. Düzenli yaptığınızda cildinizdeki sivilce ve siyah noktaların kaybolduğunu göreceksiniz. Deneyin cildinizdeki farkı fark edin, porselen gibi bir cildiniz olsun. Güzel günler dileğiyle…

Malzemeler:
1 tatlı kaşığı beyaz kil
1 tatlı kaşığı mısır unu
1 tatlı kaşığı krem
sudogal-peeling-tarifi

Hazırlanışı:

Bütün malzemeleri karıştırıp kremsi bir kıvam elde edene kadarda su koyuyoruz. ( kaynamış soğumuş su olursa daha uygun olur) Sonra yüzümüze aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak cildimize sürüyoruz. Kuruyan maskeyi yavaşça kovalayarak çıkarıyoruz ve soğuk suyla yıkıyoruz. En sonunda maden suyuyla cildinizi yıkayın (olmasa da olur) ve cildinize uygun bir krem sürün cildinizdeki değişimi hemen hissedeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.