Vipbakim

Güneş Lekeleri Ve Yaşlılık Kırışıklıklarına Çok İyi Gelen Keten Tohumu Maskesi Tarifi?

Güneş Lekeleri Ve Yaşlılık Kırışıklıklarına Çok İyi Gelen Keten Tohumu Maskesi Tarifi?

Keten tohumu maskesi pek çok cilt sorunsalını tedavi etmesi sebebiyle hanımlar tarafından sıkça tercih edilen bir maske türüdür. Genel anlamda sunduğu avantajları sayesinde artık yüzünüzle alakalı sevmediğiniz pek çok sorunu düzeltebileceğiniz gibi, sizlere bu aşamada sunulan fırsatlar ile de her türlü ayrıntı ve sorunla da savaşmanıza yardımcı olmaktadır. Genel anlamda keten tohumu maskesi nasıl yapılır? Şimdi sizlere kısa vadeli ve kolay hazırlanan bir maske türü ile tanıtım yapalım.

  • 1 yemek kaşığı keten tohumu
  • 1 bardak su

Suyun içerisine keten tohumunu ekleyerek kaynatın. Karışım kaynadıkça istenilen kıvam geleceği gibi, kaymak kıvamına gelene dek karıştırmaya ve kaynatmaya devam edin. Daha sonra soğumasını bekleyin. Karışım hazır olduktan sonra cildinize sürün ve 30 dakika kadar beklemesini sağlayın. Süre dolduktan sonra ılık su ile cildinizi maskeden arındırın. Haftada 2 kez uygulamak sizlerin pek çok cilt sorununu yenecek ve kurtulmanızı sağlayacaktır.

Keten Tohumunun Faydaları!

  1. Güneş lekeleri ve yaşlılık kırışıklıklarını tedavi amacıyla kullanılmaktadır.
  2. Sivilcelerde ve sivilce kızarıklıklarında oldukça büyük önem ve etkiye sahiptir.
  3. Yüzünüzde ve vücudunuzda oluşan çillerden rahatsızsanız keten tohumu maskesiyle bu çillerden arınabilirsiniz.
  4. Yaşlılık lekeleri zamanla vücudumuzda oluşmaktadır. Bunları yenebilmek adına keten tohumu maskesi oldukça faydalı bir üründür.

Genel anlamda çil sorunları yaşayan bayanların sık sık tercih ettiği keten tohumu maskesi, doğru ve düzenli kullanım durumu oluşturulduktan sonra sizlerin tüm sorunsalları ile savaş verecek ve yenmenize yardımcı olacaktır. Böylesine önemli bir maske türünü denemenizi ve cildinizi arındırmanızı önermekteyiz. Nitekim sunulan maskenin siz değerli kullanıcılara düzenli kullanımında üstte saydığımız 4 farklı etkisini de göreceğinizin garantisini sunmaktayız. Orta Asya döneminden bu yana tercih edilen keten tohumu maskesi, işlevsellik olarak sizlere sağladığı avantajlar ile birlikte tüm sorunları yenmenize ve kurtulmanıza çeşitli katkılar sağlamıştır. O halde denemenizi, mutlaka faydasını görmenizi öneriyoruz.

Ne Kadar Süre İle Kullanmalıyım?

Doktorların bu maske için önerisi 3 ila 4 günde bir kullanımdır. Fakat bu kadar sık kullanmak için vaktiniz yok ise, haftada 1 kez kullanmanız da kafi olacaktır. Zamanla faydasını görecek ve istenilen sonuçlara ulaştığınızı da fark edeceksiniz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.