Vipbakim

Kuru Ciltler İçin Yüz Maskesi Tarifi

Kuru Ciltler İçin Yüz Maskesi Tarifi

Kuru bir cildiniz var ve yüzünüz kuru ve cansız mı görünüyor? Kuru bir cilt görünümünüzü bozarken aynı zamanda sağlıklı bir cilt için de yeterli değildir.

Kuru, cansız ve nemsiz bir cildiniz varsa sizin için yüzünüzü nemlendirecek, yumuşacık ve sağlıklı olmasını sağlayacak yüz maskesi: Bir kap içine 1 yumurtanın sarısını kırın, içine 1 kaşık süt ilave edip güzelce karıştırın.

Ardından hazırladığınız karışımı yüzünüze sürüp, bir bez ya da yüzünüzde kullanabileceğiniz bir kumaş ile üstünü kapatın ve 15 dakika yüz maskesi ile bekleyin. Daha sonra cildinizdeki karışımı önce ılık su ile durulayın ardından da soğuk su ile yıkayın.

Ve muhteşem canlı, yumuşak ve sağlıklı bri cilde kavuşun.Bu yüz maskesini haftada 1 kez uygulayarak yumuşacık ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün.

Yüz maskesi içindeki yumurta, cildinizi besleyip daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlarken; maskenin içindeki süt de kuru ve bakımsız cildinizi nemlendirerek yumuşak olmasını sağlayacak.

Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske tam size göre, kolay malzemeleri ve rahat kullanımı ile harika yumuşak, nemli ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız çok kolay.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.