Vipbakim

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Canlandırıcı Maske Tarifi

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Canlandırıcı Maske Tarifi

Cildinizin sönük ve dikkat çekmeyen görüntüsünden sıkıldınız ve daha güzel, parlak bir cilde kavuşmak istiyorsanız oldukça etkili ve bir o kadar da doğal bir maske ile hedefinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Evinizde kendiniz pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz ve cildinize uygulayabileceğiniz cilt canlandırıcı maskenin en temel özellikleri;

Cildin daha parlak ve dikkat çekici görünmesini sağlar,
Ciltte meydana gelecek lekelere karşı önlem alır,
Cilt kırışıklıklarını ve yaşlanma ile birlikte gelen cilt sarkmalarını engeller.

Cilt Canlandırıcı Maske Malzemeleri

Yarım Elma Rendesi
1 Çorba Kaşığı Yoğurt
1 Tatlı Kaşığı Ozon Yağı
1 Çorba Kaşığı Bal

Cilt Canlandırıcı Maske Hazırlanışı ve Uygulanışı

Cilt canlandırıcı maskemizin malzemelerinden bal, yoğurt ve elmayı cam bir kap içerisine koyuyor ve ardından tahta kaşık kullanarak kısa bir süre karıştırıyoruz. Hafif krem şeklini aldıktan sonra cilde uyguluyoruz ve yaklaşık 15 dakika boyunca cildinizde bekletiyorsunuz. Cilt gözeneklerini açacak ve cildinizin nefes almasını sağlayacak olan cilt canlandırıcı maske kısa süre içerisinde cildinize işleyecek ve 15 günden sonra göz ile görülebilir sonuçları meydana getirecektir.

Cilt canlandırıcı maskemiz 15 dakika boyunca ciltte bekletildikten sonra soğuk su yardımı ile temizlenir. Soğuk su kullanmanız maskenin daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır. Ciltteki maskeyi temizledikten sonra ozon yağımızı alıyoruz ve aşağıdan yukarı olacak şekilde maske uyguladığımız tüm cilt bölgelerine sürüyoruz. Bu uygulamayı haftada en fazla 2 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.