Vipbakim

Selülitleri Gideren Yosun Maskesi

Selülitleri Gideren Yosun Maskesi

Selülit sorununu gidermek doğal yöntemler ile oluyor. Selülitleri gideren yosun maskesi hakkında merak ettikleriniz aşağıda verilmiştir.

Ev Yapımı Yosun Maskesi

Dilerseniz siz de Selülitleri gideren yosun maskesi ile evinizde Selülitlerinden kurtulabilirsiniz. Yosun maskesinin nasıl yapılacağı, hangi malzemelerin gerektiği soruların cevaplanmasından sonra direkt yapabilirsiniz. Yapım aşamasının tamamlanmasından sonra düzenli uygulama ile kısa sürede Selülitlerinizin gözle görülecek şekilde azaldığını fark edeceksiniz. Maskenin doğru şekilde yapılması ve uygulamanın düzenli olması en önemlisidir.

Malzemeler;

Yosun maskesinin yapılması için temin etmeniz gereken malzemeler var. Tüm malzemelerin alınmasından sonra direkt olarak yapma aşamasına geçebilirsiniz.

Bir damla esansiyel yağ

3 yemek kaşığı çekilmiş su yosunu

60 ml zeytinyağı

Yukarıda verilen malzemeleri temin ettikten sonra direkt olarak yosun malzemesi nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz. Adımları eksiksiz şekilde tamamlamanız ve dikkatli şekilde maskeyi yapmanız önemlidir.

Yosun Maskesi Hazırlanışı

Malzemeleri verilmiş olan yosun maskesini yapmanız için direkt olarak hazırlama aşamasına geçeceksiniz. İlk yapmanız gereken tüm malzemeleri geniş bir kabın içine boşaltmak olacak. Sonrasında ise karıştırma aşamasına geçeceksiniz. Malzemeleri koyduğunuz kabın cam olması önemli. Bu durumda direkt olarak zarar görmeden karıştırılması sağlanacaktır. Yosun maskesi hazırlanışı hakkında verilen bilgilere göre hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan maskenin istenen kıvama gelmesini sağlayabilirsiniz. Sonucunda ise direkt olarak maske hazırlanacaktır. Sizin için karışmanın yeterli olması, kıvama göre karar verilmesi daha avantajlı. Direkt oalrak yosun maskesinin hazırlanmasından sonra, uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Yosun Maskesi Nasıl Kullanılır?

Maskenin kullanılması için ayrıca bir şişeye alınması daha rahat olabilir. Dilerseniz kabın içinden de kullanabilirsiniz. Duş öncesi kullanımın olmasının daha uygun olacağını söyleyebiliriz. Direkt olarak bacaklarınıza sürün. Özellikle Selülitli olan bölgelere maskenin yayılmasını sağlayabilirsiniz. Sürdükten sonra en az 20 dakika bacaklarınızda bekletmeniz önerilir. Direkt olarak sürdükten sonra 20 dakika gibi bir süre bekleyin. Sonrasında ılık suyla yıkayabilirsiniz. Bu şekilde uygulamanın düzenli olması, Selülitlerden kurtulmak için yeterli olacak. Yosun maskesi nasıl kullanılır sorusuna verilen yanıttan hareket edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.