Vipbakim

Domatesi sür lekelerden kurtul! Leke giderici cilt beyazlatıcı domates maskesi

Domatesi sür lekelerden kurtul! Leke giderici cilt beyazlatıcı domates maskesi

Güzellik ve cilt bakımı denildiğinde akla gelen ilk yüz beyazlatma ve leke giderici maskedir.  Yüz beyazlatıcı ve leke giderici domates maskesi bu konuda gayet hızlı ve kesin bir çözüm sunar. Bunun yanı sıra cildinizi de besleyen bu maske cildinizi son derece pürüzsüz, parlak ve bembeyaz bir  görünüme kavuşturur.

Bunun yanında domates maskesini evde rahatlıkla kendiniz hazırlayabildiğiniz için çokça tercih edilmektedir. Ayrıca domates maskesi son derece uygun bir şekilde elde edilmektedir. Maddi açıdan da gayet ekonomik olması dolayısı ile bu maske sıkça kullanılmaktadır.

Yüz Beyazlatıcı ve Leke Giderici Domates Maskesi Hazırlanışı

Yüz beyazlatıcı domates maskesi hazırlamak için bir adet orta büyüklükte ki domatesi alın ve kabuğunu soyun. Kabuğunu soyduğunuz domatesi blendır ile iyice karıştırın ve suyunu çıkarın. Püre haline gelen domatesi suyundan arındırmak için iyice süzün. Domatesin macun haline gelmesi için yeteri kadar un ile karıştırın.

Elde ettiğiniz karışımı yüzünüze göz ve dudak çevreniz hariç uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın. Domates maskesi haftada üç kez uygulandığında, parlak, temiz, pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.