Vipbakim

Anneler Günü Dekorasyon Fikirleri

Anneler Günü Dekorasyon Fikirleri

anneler günü dekorasyonu‘Anneler Günü’ anne olsun, olmasın bütün bayanlar için özel bir gündür. Bu özel günde siz de annenizi veya kendinizi mutlu edecek küçük dekorasyonlar hazırlayın.

anneler günü kartıİşe güzel bir kartla başlayabilirsiniz. Bence bir anne için en güzel hediye kaç yaşında olursa olsun çocuklarından duyacağı sevgi cümleleridir. Annenize sevginizi kalıcı kılın ve ona duygularınızı güzel bir kartla anlatın.

anneler günü çiçeğiÇiçekleri bu güzel günün dekorasyonunda mutlaka kullanın. Bu güzel çiçekleri farklı sunumlarla hazırlamak için daha önce yazmış olduğum çiçek dekorasyonu konulu yazılarımdan faydalanabilirsiniz.

anneler günü masasıŞık bir sofra bu günün vazgeçilmezidir. Pembe renk bugün için en uygun renk olacaktır. Annenizin sevdiği renklerle de şık sofra sunumları hazırlayabilirsiniz.

anneler günü dekorasyonu Sofranızda bugüne özel dekorasyon fikirlerine yer verebilirsiniz. Özellikle kalp şeklinde keseceğiniz kartlarla annenize özel mesajlar hazırlayabilirsiniz.

anneler günü kekiAnneniz için özel hazırlanmış yemekler eminim onu çok mutlu edecektir.

anneler günü yemekleriAnneniz için basit fikirlerle de şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Örneğin; meyveleri kornette sunmak hem çok kolay, hem de çok şık olacaktır.

anneler günü gülücüğüHerşeyden önce unutmayalım ki hepimizin ihtiyacı olan tek şey aslında sıcak bir gülümsemedir. Bu özel günde de annenize vereceğiniz en güzel hediye tatlı bir gülümseme, candan bir öpücüktür. Herkesin annler gününü kutlu olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.