Vipbakim

Pembe Renkli Oturma Odası Örnekleri

Pembe Renkli Oturma Odası Örnekleri

Pembe eve sıcaklık veren en güzel renklerden birisidir. Ancak gereğinden fazla kullanımı hoş görünmeyebilir. Pembe rengi oturma odanızda kullanırken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Pembe rengi koyulu açıklı diğer renklerle birleştirin. Örneğin mobilyalarınızın cilası koyu renk ise duvar ve yer döşemelerinizi açık renk tercih edin.

Pembe rengi tüm koltuk takımınızda kullanmak yerine sadece bir kanepe veya koltukta kullanmayı tercih edin.

Pembe koltuklarınızı bej ve kahve tonları ile tamamlayabilirsiniz. Aksesuarlarda da mavi ve yeşil kullanımı pembe renk ile uyumlu olacaktır.

Pembeyi oturma odanıza basit bir şekilde de sokabilirsiniz. Pembe çiçekler evinizin dekorasyonuna şıklık katmakla kalmayacak, ayrıca hoş bir renk de katmış olacaksınız.

Pembe-kahve birlikteliğine biraz ışıltı katmak istiyorsanız altının ışıltısı en güzel seçim olacaktır. Sehpa ve aksesuarlarda kullanacağınız altın rengi salonunuza ayrı bir şıklık katacaktır.

Modern oturma odanıza pembe renk kaplatacağınız iki klasik koltuk çok yakışacak ve modern tarzın soğuk çizgilerini yumuşatıp sıcacık bir oturma odası elde etmenizi sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.