Vipbakim

Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon Dekorasyon Fikirleri

salon dekorasyonu houseofturquoise

Salon dekorasyonunuzda şıklığı yakalamak için büyük boy aynalardan faydalanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uygun olarak modern yada klasik evlerde büyük boy aynaları kullanarak salonunuzda ihtişamlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.salon dekorasyonu thebookofsecrets

Salon dekorasyonunuza koltuk ve sehpaların haricinde komodin, dresuar gibi mobilya parçalarını da ekleyerek şık köşeler oluşturabilir, aksesuar ve fotoğraflarınızı sergilemek için yer kazanabilirsiniz.

oturma odası dekorasyonu thedecorista

Modern ve klasik parçaları bir arada kullanarak veya klasik bir koltuğu daha sade ve modern bir kumaşla kaplayarak evlerinizde geçmişle bugünü birleştirebilir, hoş dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

dekorasyon fikirleri notmybeautifulhome

Salonunuzun bir duvarını koyu renk boyayarak odak noktası oluşturabilir, özellikle küçük odalarda daha geniş bir hava yaratabilirsiniz. Gümüş yada altın varaklı çerçeve ve abajurlardan faydalanarak salonunuzu sade bir oturma odası görüntüsünden kurtarıp, şık bir salona dönüştürebilirsiniz.

ev dekorasyonu kimikodreamhousePerde ve duvar kağıdı seçimlerinizde biraz daha parıltı ve klasik desenler kullanarak salonunuzda asil ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.