Vipbakim

Sevgililer Günü Masa Dekorasyon Fikirleri

Sevgililer Günü Masa Dekorasyon Fikirleri

dekorasyon fikirleriSevgililer günü masa dekorasyonunu yaparken faydalanabileceğiniz hoş fikirleri bu yazıda bulabilirsiniz. Masanızın ortasına kalp şeklinde çiçekler ve mumlarla bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Farklı bir fikir olarak sevgilinizin baş harfini de çiçekler ve mumlarla masaya yazabilirsiniz.

masa dekorasyonu inspirationforhomeKırmızı, siyah ve beyaz bugün masanızı süslemek için uygun renkler olabilir. Ortaya siyah bir runner kullanabileceğiniz gibi tabak altına siyah servisler de kullanabilirsiniz. Kırmızı çiçekler ve beyaz mumlarla masanızı süsleyebilirsiniz.

masa dekorasyonuPembe, bej ve kahve tonları masanızı süslemek için kullanabileceğiniz diğer bir renk seçeneği olabilir. Daha doğal, saf ve duru bir etki yaratmak istiyorsanız bu renkleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Masanıza sevginizi anlatan küçük notlar koyabilirsiniz. Bu notlar sofranıza ayrı bir lezzet katacaktır.

sevgililer günü masa dekorasyonuBiraz daha gösterişli bir masa istiyorsanız uzun şamdanlar, biraz gümüş ve altın renkli aksesuarlarla masanıza ayrı bir ışıltı katabilirsiniz. Sevgi dolu nice güzel günlere…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.