Vipbakim

Vücudu Temizleyen, Zayıflamaya Yardımcı Olan Limon Detoksu Nasıl Yapılır?

Vücudu Temizleyen, Zayıflamaya Yardımcı Olan Limon Detoksu Nasıl Yapılır?

Limon detoksu tarifini uygulamaya karar verdiyseniz öncelikle bir uzman doktor ile görüşmelisiniz. Limon detoksu uygulandığında kişide yorgunluk, kas kaybı, halsizlik ve vitamin eksikliğine neden olabilmektedir.

Limon Detoksu Nasıl Yapılır?

  • 1 adet limonun suyu
  • Limonla aynı oranda Akçaağaç şurubu
  • Acı biber tercihe göre az veya çok

Malzemeler bir çay bardağında karıştırılır ve hazırlanan karışım 10 gün boyunca günde 8 bardak tüketilir.

Limon Detoksunun Zararları Nelerdir?

  1. Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi limon detoksu sonrasında vücutta su kaybı sonucu yorgunluk, baş ağrıları, ishal, baş dönmesi ve besin yetersizliği oluşmaktadır. Bu belirtileri hissettiğinizde detoksu bırakmanız gerekmektedir.
  2. Vücudu temizlemek, zayıflamak veya aynı anda her ikisi için uygulanıyor, Özellikle kilo vermek için uygulayan kişiler daha sonra verdikleri kiloları hızla geri alabiliyor.
  3. Herkesin yapmasına izin verilemeyen limon detoksu kısacası fayda sağlayacakken vücuda yüklü miktarda zarar verebiliyor.
  4. Hızlıca kilo vermek her yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de negatif bir etken oluşturabilir, kısacası hızlı şekilde verilen kilolar hızlı şekilde geri alınabiliyor.

Limon Detoksu Yapacaksanız Bilmeniz Gerekenler

  • Limon detoksunu vücudunuzu temizlemek amaçlı yapmaya karar verdiniz. Mutlaka bir uzman doktor kontrolünde uygulamalısınız.
  • Kilo vermek için uyguluyorsanız bu amaçla bir diyetisyenden beslenme programı isteyip bu doğrultuda uygulamalısınız.

Amaca göre seçilen uzmanın gözetiminde uygulamanız sağlıklı şekilde kilo vermeniz veya toksinlerden ciddi hasar görmeden kurtulmanız için çok önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.