Funda Çayı İle Nasıl Zayıflanır


Funda çayı ile zayıflamanın değeri gün geçtikçe artıyor. Funda çayının diğer bir adı ise süpürge otudur.  Amerika’da obez insanların fazla olması araştırma yapan uzmanların son 4 – 5 yılda kullandıkları funda çayı ile zayıfladıkları kanıtlanmış durumdadır. Bu yüzden kilo vermede zorlanan insanlar funda suyu ile kolayca zayıflayabilirler.

Birçok ülkede artık funda suyu zayıflama alanında ilk sıraları almıştır. Funda çayı doğal ve etkili bir bitki olduğu için zararı kesinlikle yoktur ve sonuçları kullanan kişilerde hep olumlu olmuştur.

Funda Çayı Nasıl Hazırlanır

Aktarlardan ve hazır olarak marketlerden rahatlıkla bulabileceğiniz funda çayları mevcut. Biz aktarlardan aldığınız funda yapraklarını kaynayan suya atınız ve 2 – 3 dakika daha kaynatıp altını kapatınız. Ortalama olarak 15 dakika demlendikten sonra 1 su bardağı olarak içebilirsiniz. Günde 3 öğün

Funda Çayı Ne Zaman İçilir

Funda çayı ( Funda suyu ) günde 2 veya 3 bardak olmak üzere yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi tavsiye edilir. Funda çayının daha etkili ve tadının daha kıvamında olması için içersinde dilerseniz mate dilerseniz yeşil çay ekleyip zayıflamanızı hızlandırabilirsiniz.

  Bunlarda İlginizi Çekebilir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top