Vipbakim

Kilo Aldırmayan Abur Cuburlar

70
Kilo Aldırmayan Abur Cuburlar

Abur cuburların zararları saymakla tabi ki bitmez. Besin değerleri çok az ve vücuda zararları çok fazla olan bu ürünlerden günümüzde oldukça tüketilmekte. Fakat her abur cubur da kilo aldırıyor veya zararlı diyemeyiz, Abur cuburu seviyorsanız kilo aldırmayan abur cuburları sizler için yazdık.

Kalori Oranı Düşük Abur Cuburlar

Abur cubur tüketmekten vazgeçemiyorum diyorsanız o zaman yapmanız gereken sağlıklı olanları araştırmak ve en kaliteli olanları yemek gerekiyor. Diyet yaparken düşen kan şekerinizin ardından saldırdığınız abur cuburlardan en sağlıklı olanları sizler için yazdık.

Meyveli Yoğurtlar: Tahıllı kuru meyveler ve kendinizin hazırladığı meyveli yoğurtlar kilo almanızı önlerken kilo vermenize de destek sağlıyorlar. Atıştırmalık tercihleriniz arasında bulunması gereken bu besinler doyurma açısından da oldukça başarılı.

Leblebi Türü Abur Cuburlar: Abur cuburların içinde en sağlıklısı olan leblebi, kuru üzüm, ceviz ve fındık. 1 avuçtan fazla tüketmediğiniz sürece kilo aldırmıyorlar. Ceviz metabolizma hızını arttırırken, fındık kilo vermeyi kolaylaştırıyor.

Dondurma: Yaz aylarında severek tükettiğiniz dondurma atıştırmalık için mükemmel bir teklif. Hem yerken keyif alacağınız bu besin protein ve kalsiyum açısından da zengin. Hazır dondurmalar dışında açık şekilde hazırlanmış her türlü dondurma çeşidinden tüketebilirsiniz.

Kilo Aldırmayan Çikolatalar: Bitter çikolata ve süt doz aşımı yapılmadığı sürece metabolizmayı hızlandırıyor ve kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Mutluluk hormonu üreten çikolata kendinizi iyi hissettirecektir.

Patlamış Mısır: Sinema salonlarında severek tükettiğimiz mısır kuruyemişlere oranla en az kaloriye sahip. Ev ortamında az tuz ve az yağla hazırlayacağınız mısır keyifli atıştırmalık için iyi bir tercih olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.