Ev Yapımı Vücut Spreyi Nasıl Yapılır


Saç bakımında tercih edilecek birçok ürün gibi ev yapımı vücut spreyi ile saç bakımının sağlanması da son derece önemli olacaktır. Evinizdeki doğal bakım yağları ve kremlerle saç ve vücut bakımının eksiksiz biçimde tamamlanması söz konusu olmaktadır.

Lavanta yağı, su ve maden suyu karışımlarıyla kullanacağınız bu ürünlerle saçlarınızı ve vücudunuzu doğal bir kokuyla taçlandırabilirsiniz. Özellikle sağlıklı ürünler kullanmak isteyen ve nem kazandıran bir içeriğe hem de hoş kokulu bir vücut şampuanına ekonomik olarak sahip olabilmektedir.

Vücut Spreyi Ne İşe Yarar?

Alkol içermeyen vücut spreyleri, kokuları kalıcı olmasa da vücudun güzel kokmasını sağlar. Farklı aromaların yer aldığı vücut spreyleri yaz aylarındaki plaj bakımında çok sık tercih edilmektedir. Plajda da güzel kokmak isteyenler için tercih edilecek olan bu ürünlerle sağlıklı bir bakımın yapılması için ihtiyaç duyulan tüm malzemeler aslında ekonomik!

Hoş koku için çiçek esansları, ve suyla kendi vücut spreyinizi kendiniz yapabilirsiniz. Hoşunuza giden bir şişe esansı bir su bardağı suyla karıştırın ve bir sprey şişesine koyun. İhtiyaç duydukça sıkın ve güzel kokarken cildinize alkolle zarar vermeyin! Birçok kozmetik markette vücut spreyi temin edebilirsiniz ve parfümlerden çok daha ekonomik olan bu ürünlerle güzel kokabilirsiniz.

Vücut Spreyi Önerileri

Güzel kokan vücut spreyleri, genelde ekonomik kozmetik markalarından temin edilebilir. Sizin için tavsiye edeceğimiz bazı ürünler;

  • Avon vücut spreyleri,
  • Madame Coco vücut spreyi,
  • The Body Shop Strawberry,
  • The Body Shop vanilya,
  • Nuxe Eau Delassate,
  • Eda Taşpınar Rose Amber.

Bu markaları Gratis ve Rossman gibi mağazalarda bulabileceğiniz gibi, ev tekstili ürünü satışı yapılan mağazalarda da ekonomik olarak almanız mümkün olmaktadır.

Yaz Aylarının Modası

Yaz aylarında çok sık tercih edilen bu ürünler, parfümün ağır kokusunun daha hafif olduğu ve hoş bir koku bıraktığı alternatifler olarak kullanılabilir. Vücut spreyleri genelde alkolsüz olduğu için kokuları da geçicidir. Bu yüzden tercih edeceğiniz sprey çeşitleri ile arada bir tazelemeniz gereken vücut bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz pırıltılı vücut spreyleri de satın alabilir, bronzluğunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

  Bunlarda İlginizi Çekebilir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top