Vipbakim

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

Temiz, tüysüz ve pürüzsüz bir cilt tüm kadınların istediği, arzuladığı bir şeydir. Fakat bu istenmeyen tüyleri temizlerken daha çok artmasına sebep olabiliyoruz. Bu da bir hayli can sıkıcı bir durumdur. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanın tabi ki Yöntemi var. Fakat bu yöntemler oldukça pahalı yöntemler olduğu İçin herkesin tercih edebileceği yöntemler değildir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak İçin pahalı olan yöntemleri herkes uygulayamıyor. Gerek maddi açıdan gerek can yakıcı yöntemler olması gerekse de vaktinin olmaması istenmeyen tüylerden tamamen kurtulamamanıza sebep olan nedenlerden. Bu tüylerden tamamen kurtulamayacak olsanız da onları azaltacak, güçsüzleştirip dökecek yöntemler de mevcut. Bu yöntemler tamamen doğal yöntemlerdir. Ayrıca istenmeyen tüyleri azaltmak İçin çok fazla para da harcamanıza gerek kalmayacak yöntemlerdir.

Doğal tüy dökücü görevi yapabilecek karışımlar, besinler, kürler mevcut. Fakat bu kürleri uygulamadan önce bu yöntemlerin tüylerinizi tamamen yok etmediğini, sadece azalttığını bilerek uygulamalısınız. Bu yöntemler tüylerinizin bazılarının azaldığını bazılarının da güçsüzleştiğini göreceksiniz. Tabi ki ilk seferde uyguladığınız zaman tüyleriniz birden bire azalmayacaktır. Fakat tüylerinizin zamanla azaldığını göreceksiniz.

 

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözüm Nelerdir?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak İçin birçok yönteme başvurmuşsunuzdur illaki. Eğer bitkisel bir çözüm aramışsanız mutlaka karşınıza çıkan ve tüm dünyada bilinen ceviz kürü Yöntemi İle istenmeyen tüylerinizi azaltabilirsiniz. İşte tüy azaltıcı bitkisel çözümün tarifi.

Bir avuç ceviz kabuğunu (kahverengi kısımlar) çevreye zarar vermeyecek şekilde yakın. Yaktığınız ceviz kabuğunun küllerini bir su bardağı suyun içine atın. Bu şekilde en az 12 saat beklettikten sonra kürün içine gazlı bez ile veya pamuk İle uygulayacağınız bölgeye tampon yaparak uygulayın. Bu şekilde 30 dakika kadar bekleyin. Bu kürü her gün 30 dakika boyunca uygulayın. Bir süre sonra tüylerinizin azaldığını farkedeceksiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Bu Yöntemi uygulamadan 1 gün önce mutlaka uygulayacağınız bölgeyi tüylerinizi kökünden almanız gerekir. Çünkü bu yöntemler tüylerinizi kökünden azaltmaya yardımcı olan yöntemlerdir. Jilet veya tüy dökücü kremler kullanmamanız ağda, epilasyon gibi yöntemler kullanarak tüylerinizi temizleyin. Bu Yöntemi uyguladıktan bir süre sonra azalmış tüylerinizi görebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.