Vipbakim

Doğal Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Doğal Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dudaklarınızı istediğiniz kadar güzel ve dolgun hala getiremiyor musunuz? Dudaklarınız Angelina Jolie’nin dudakları kadar dolgun olsun kim istemez? Daha dolgun dudaklara sahip olmayı her bayan ister. Bunun için yapılan çevreden duyduğunuz bir çok estetik yöntemlere başvurulur ancak hem daha ekonomik hem de riski bulunmayan doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerini size sunuyoruz.

 

Daha dolgun dudakların sırrı tamamen bakımdan geçiyor. Aşağıda uygulanan yöntemler harfiyen denenmiş ve sonuçları alınmış kesin çözümler. Bu yüzden ince dudaklara sahip olan bayanlar daha dolgun dudaklara sahip olmak için bu önerileri uygulamalıdırlar.

 

Dudak Dolgunlaştırma Önerileri

Öncelikle günlük rutin bakımınıza alışkanlık getireceğiniz bir yöntemi belirtelim.

 

1- Dişlerinizi fırçalarken diş fırçası ile dudaklarınızı da fırçalamayı unutmayın. Dudaklarınızı çok bastırmadan fırçalarsanız çatlayan ve kuru dudaklarınıza iyi gelecektir. Bu uygulama ile dudak peelingi de yapmış olacaksınız. Dudak güzelliğinin ilk kuralı yumuşak ve dolgun dudaklara sahip olmaktır.

 

2- Dudaklarınızı fırçaladıktan sonra yapacağınız ilk iş dudak nemlendiricinizi yani dudak balmı sürektir. Dudak balmını sürdükten sonra bir süre yarım saat kadar bekleyin ve dudaklarınız nemlendiriciyi yemesini bekleyin. Bu uygulamayı yukarıda yazdığım gibi sadece bir kerelik değil her zaman uygulamanız gerekir.

 

Doğal Dudak Dolgunlaştırma

Tarçın Yağı İle Dudak Dolgunlaştırma

Sürekli kullandığınız dudak parlatıcınızın içine bir iki damla tarçın yağı ekleyin ve iyice parlatıcınızla karışmasını sağlayın. Daha sonra dudaklarınıza uyguladığınız parlatıcı dudaklarınızda hafif yanma hissi verebilir. Acı hissetmeniz düşükse dudaklarınız biraz fazla yanabilir fakat endişelenmenize gerek yoktur. Bu dudaklarınızın dolgunlaşması için ödeyeceğiniz bedeldir. Dudaklarınıza ne kadar çok uygularsanız dudaklarınız da o kadar çok yanma hissi duyulacaktır.

 

Nane Yağı İle Dudak Dolgunlaştırma

Eğer aktarlara baktınız ve tarçın yağını bulamadıysanız dudaklarınızı dolgunlaştırmak için bir başka yağ olan nane yağını da kullanabilirsiniz. Nane yağıda yukarıda yazdığımız gibi tarçın yağı ile aynı etkilere sahiptir. Dudaklarınızda sürdüğünüz anda karıncalanma yapar ve dudaklarınızı şişirir. Kozmetik reyonlarında bulunan dudak dolgunlaştırıcı ürünlerin içerisinde nane yağı ya da tarçın yağı bulunur.

 

Bal İle Dudak Dolgunlaştırma

Dolgun dudaklara sahip olmak için yukarıda yazdığımız yöntemleri uygulayabilir yanma duygusundan çekiniyorsanız sadece zeytinyağı ve balı karıştırarak akşamdan dudaklarınıza uygulayıp dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.