Vipbakim

5 Adımda Düz Karına Kavuşun

210
5 Adımda Düz Karına Kavuşun

Kilo vermiş olmasına rağmen göbeğiniz erimiyorsa size önereceğimiz göbek eritmek için önerilerimizle 5 adımda düz bir karına kavuşun!

Aylarca hatta yıllarca diyetler denediniz ve ideal kilonuza ulaştınız. Peki ya hiçbir kıyafetinizin yakışmamasına neden olan o göbeğiniz? İşte ondan kurtulmak sandığınız kadar kolay değil. Çünkü kilo vermeniz vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulmanızı sağlamaz. Yeteri kadar önlem almazsanız bölgesel fazlalıklarınız sizi zor durumda bırakabilir.

Peki göbeğinizden kurtulmanız için ne yapmanız gerekiyor? Bu sorunun cevabını şöyle verelim ve 5 adımda bu fazlalıklardan kesin olarak kurtulmanın yolunu kendiniz tercih edin!

Egzersiz

Düzenli egzersiz kilo verdikten sonra oluşan sarkmalardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu sarkmalar olduğunuzdan daha geniş görünmenize neden olabilir. Bu yüzden günde yarım saat ile 45 dakika arasında yürümek, evde yapacağınız jimnastik hareketleri ve mekik gibi uygulamaları göbek eritmek için deneyebilirsiniz.

Sıkılaştırıcı Çay ve Yiyecekler

Sıkılaştırıcı ve inceltici besinler de işinize yarayabilir, Biberiye, ananas ve yeşil çay gibi içecekleri tüketerek göbek eritmek için bir başka çözüm yolu bulabilirsiniz. Ancak bunlar çok fazla yağlanması olmayanlar içindir. Fazlalıklar arttıkça çözüm yolları da farklılaşacaktır.

Liposuction

Bölgesel incelme konusunda çözüm arayanlar, liposuction ile kesin bir çözüm elde edebilir. Ancak kilo sorunu ortadan kalktıktan sonra liposuction yönteminin tercih edilmesi önerilmektedir. Göbek eritmek için kullanılan yağ çekme yönteminin yanında bir de karın germe operasyonu gerekebilir. Çünkü yağların alınması sarkan deriyi toplarlamayacaktır.

Karın Germe

Karın germe ya da vücudun sarkan bölgelerini germek için uygulanan ameliyat kesin çözüm sağlayacaktır. Sadece yağların çekilmesi bazı hastalarda işe yararken bazılarında sarkma sorununu da beraberinde getirir. Bu yüzden yöntemin en iyisi, pipo ve karın germenin birlikte yapılmasıdır.

Sağlıklı Beslenme

Göbek eritmek için tercih ettiğiniz yöntem ne olursa olsun sonrasında sağlıklı beslenmeyi ilke haline getirmeniz gerekir. Ne kadar sağlıklı beslenirseniz o kadar fit bir vücudunuz olur ve bu şekilde formda kalmaya devam edebilirsiniz. Ancak eski beslenme alışkanlıklarına devam eder hareketsiz bir hayat sürdürürseniz bu kadar meşakkatli bir süreç boşa gidecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.