Vipbakim

Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

645
Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

O kadar zayıflıyorsunuz ama göbeğinizdeki ve karnınızdaki yağlanma hala olduğu gibi duruyor ve sizi rahatsız mı ediyor? İşte size göbek yağlarınızdan kurtulabileceğiniz Ebru Şallı göbek eritme hareketleri. Aşağıda yazılan uygulamaları aksatmadan 30 gün boyunca yapın 1 ayda göbeğinizde ki yağlanmanın nasıl azaldığını göreceksiniz. Şimdi Ebru Şallı hareketleri ile karın yağlarımızdan nasıl kurtulacağız birlikte görelim. 3 haftada bu hareketlerle birazda yemenize dikkat ederek bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

 

1- Ebru Şallı Mekik Hareketi

Dizleri yarım kırıp bitiştirin ve ayak tabanlarınız yere baksın ve birbirine paralel olsun. İki elinizi ensenizde birleştirin ve karnınız acıyana kadar hızlı ve sık olarak 10 kere de 2 saniye dinlenerek mekik çekin. Sabah uyandığınızda 50 mekik akşam yatmadan 50 mekik çekmenizi istiyoruz. Bu mekik hareketi ile karın kaşlarınız güçlenir karın bölgesinde oluşan yağlar parçalanır ve bu hareketle bu bölgede bulunan yağlar harekete geçer ve yanar.

Ebru Şallı Mekik Hareketi

2- Ebru Şallı Sopalı Hareket

Herhangi bir uzun sopa veya vileda sopası da olabilir omuzlarınızda iki elinizi yanlara koyarak tutun. Ayaklarınız yerde sabit bir şekilde kalsın ve sola – sağa doğru hızlı hareketlerle kalça hizasından yukarısını hareket ettirin. 50 kez de bu hareketi sabah akşam uygulayın. Bu sopalı hareket yan karın yağlarınızı eritirken yan kasların harekete geçmesini sağlar.

Ebru Şallı Sopalı Hareket

3- Bel Kasları İçin Mekik

Yere uzanın ve sol bacağınızı sağ kolunuzun dirseğine değdirerek dayanabildiğiniz kadar bu hareketi yapın. Daha sonra aynı hareketi sağ ayağınız ve sol kolunuz ile tekrar edin. Bu hareketi 10 seferle yapmaya başlamanız ve daha sonra arttırarak 50’ye çıkarmanız gerekiyor. Bal kasları için olan bu hareket yan karın kaslarının çalışmasında çok etkilidir.

Bel Kasları İçin Mekik Hareketi

Haftanın Tek Günleri Sadece Bunları Yiyin

Kalktığınız İlk An: Ilık ballı ve limonla hazırlayacağınız 1 bardak su. ( 10 damla limon ile 1 çay kaşığı bal koyun )

Sabah sporu: Mutlaka haftada 1 gün yürüyüş yapın en az yarım saat. Belinize size terletecek bir şey sarın terlemeye çalışın. Ardından eve geldiğinizde yukarıda bahsettiğimiz hareketleri yapın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.