Vipbakim

En İyi Ve En Etkili El Kremi Markaları Ve Önerileri

En İyi Ve En Etkili El Kremi Markaları Ve Önerileri

El bakımı ;Ellerini devamlı nemlendirmek isteyen bayanların tek isteği; ellerinin daha bakımlı gözükmesidir.

Bu yüzden çeşitli kremler kullanarak; el bakımı yaparlar.  Piyasada satılan ve elleri en iyi şekilde nemlendirip koruyan kremler aşağıdaki gibidir.

 El Kremleri Markaları

  • – Dalan d’ olive el bakım kremi bu kremlerin başında gelir. Ellere ve tırnaklara günlük bakım sağlar. İçeriğinde zeytinyağı bulundurduğu için, ellere nem sağlar. Dalan dolive kremin en küçük boydaki ürünü. En ufak boyutunu alarak öncelikle ellerinizdeki değişime şahit olabilirsiniz.
  • – Neutrogena El kremi ; oldukça meşhurdur. İçeriğinde gliserin olan el kremi; yumuşak ve bakımlı eller sağlar. Parmakların kenarındaki deri kalkmalarına karşıda oldukça etkilidir. Mutlaka edinilmesi gerekilen ürün
  • – ArkoEl kremi; Arko kremin ürettiği el kremlerinden en çok kullanılanı böğürtlen içerikli el kremidir. Ellerini yumuşatmak isteyen bayanlar, aynı zamanda kokuya da önem verirler. Bu yüzden böğürtlenli krem sizin için çok idealdir.
  • Excipal Lipo kremi; Eczane ürünlerinden biri olan Excipal Lipo kremi hem ellere hem de vücuda kullanılarak, nemlendirme işlemini güzel bir şekilde yerine getirir.  Her eczaneden temin edilebilecek bir üründür.
  •  L’occitane markasının el kremi bütün dünya bayanlarının oldukça fazla tercih ettiği el kremlerinden birini üretir. Fiyatları diğerlerine göre yüksek olsa da; en ufak bir dokunuşla elleriniz oldukça yumuşak bir hale gelir.Fiyatları ile en pahalı el kremlerinin arasında yer alır. Fakat kullanılmaya başladığında verilen parayı çöpe atmış olmadığınızı anlamış olursunuz.
  • – Avon el kremleri; Avon markasının ürettiği kremler; gliserin içerdikleri için bayanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Gliserinli el kremini edinerek, bakımlı ellere sahip olabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.