Vipbakim

Suna Dumankaya Tırnak Sertleşmesi İçin Bakım

Suna Dumankaya Tırnak Sertleşmesi İçin Bakım

Suna Dumankaya’nın tırnak sertleşmesi konusunda vereceği tariflerle tırnaklarınız artık eskisi gibi kırılmayacak ve istediğiniz şekli verip istediğiniz bakımlı tırnaklara kavuşabileceksiniz. Tırnak sertleşmesi sorunu yaşayan bayanlar aşağıda tarifi verilen Suna Dumankaya imzalı kür ve formülle tırnak bakımı yapabilir bu sayede daha sağlıklı, Parlayan ve uzayan tırnaklara kavuşabilirler

Tırnak Sertleşmesi İçin Bakım

Tırnak Sertleşmesi Kürü

– Zeytinyağı ( yarım kahve fincanı ),

– Limon suyu ( yarım ),

– Nane yağı ( 1 yemek kaşığı ),

– Susam yağı ( 1 yemek kaşığı ),

– Limon suyu ( 1 yemek kaşığı ),

– Badem yağı ( yarım kahve fincanı ),

 

Tırnak Sertleşmesi Kürünün Hazırlanışı : Badem yağını, limon suyunu ve zeytinyağını iyice karıştırıp tırnaklarınıza yedirerek sürün ayaklarınız içinde aynı formülü uygulayabilirsiniz. Tırnaklarınıza sürdükten sonra ayaklarınız için pamuklu bir çorap giymeyi unutmayın. Sabaha kadar duran karışımdan sonra sabah kalktığınızda susam yağı, 1 limon suyu ve nane yağını karıştırıp tekrar tırnaklarınıza uygulayın masaj yaparak. Bu bakımla birlikte tırnaklarınız güçlenecek ayaklarınızda aynı zamanda tertemiz kokup yumuşacık olacaktır.

 

Ayaklarınıza uyguladığınızda ayakkabı giymek için ayaklarınızın yağı emmesi için bir süre bekleyin.

 

Ayak Tırnak Sertleşmesi İçin Formül

– Deniz tuzu ( 1 kase ),

– Üzüm ( 1 yemek kaşığı ),

–  Limon suyu ( yarım ),

– Zeytinyağı ( 1 yemek kaşığı ),

– Elma sirkesi çekirdeğinin yağı ( 1 kahve fincanı ),

– Lavanta yağı ( 1 yemek kaşığı )

 

Tırnak Sertleşmesi Formülünün Hazırlanışı: Bir leğenin içine ılık su koyun ve içine elma sirkesi ve deniz tuzunu içine katıp karıştırın. Ayaklarınızı leğenin içine koyun ve 15 – 20 dakika ayaklarınızı bu suda bekletin. Daha sonra ayaklarınızı çıkarın ve nemi gidene kadar kurulayın. Ayrı bir yerde limon suyunu ve kalan yağları karıştırarak ayaklarınıza masaj yolu ile iyice yedirerek uygulayın. Daha sonra yağı ayaklarınız emdiğinde pamuklu çoraplarınızı üzerine giyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.