Vipbakim

En iyi Epilasyon Aletleri Neler

381
En iyi Epilasyon Aletleri Neler

En iyi epilasyon aletleri  deri içindekitüy ve kılların alınması söz konusu olduğu için önemli bir ayrıntıdır. doğru marka ve model seçerek çözüm bulabilirsiniz.

En iyi epilasyon aletleri neler   sorusu için kablolu ve kablosuz çeşitlerle şu markalarda  iyi seçenekler görülebilir:

  • Braun Silk Epil
  • Philips
  • Remington
  • Fakir
  • Beko
  • Arzum
  • Rowenta vs sıralama devam eder

Hangi Bölgeler İçin Epilasyon Aletleri Var

Bacak, bikini bölgesi, koltuk altı, vücut, yüz  bölgeleri için ürün türlerini bulabilirsiniz. Bazı ürünlerde birden fazla bölgede yer alan tüylerin alınması görülebilir. bu ürünler ayrıca kademelere gööre  de  değişebilir.  1 ve iki kademeli ürünlerden hangisi işinize yarıyorsa  seçimi de buna göre yapabilirsiniz.

Her Pahalı Ürün İyi Mi Demektir?

En iyi epilasyon aletleri  seçerken bazen tüketiciler yanılgıya düşebilmektedir. Bu durum  fiyatlar açısından yanıltıcı olabilir.  Bu noktada bir ayrım olması bakımından her pahalı ürünün memnuniyet vereceğini garanti etmediğini söylemek gerekir. Yani bir ürünün pahalı olmasının nedeni sadece aparatları ya da ek bir parça özelliği olabilir. Diğer yandan başka ve daha ucuz bir ürün, uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilir. Yani sizin ne beklentiniz olduğu da önem kazanır. Ancak yine de çok ucuz ürünleri de alırken bir kere daha düşünebilirsiniz elektronik ürünler sonuç olarak şans işi olsa da ucuz ürünlerin çok uzun süre de gitmeyeceği önceden tahmin edilebilir.

Lazer Epilasyon Aletleri

Son dönemlerde lazer epilasyon aletleri bir hayli dikkat çekiyor. Özellikle lazerle tüylerden kurtulmak isteyenler bu ürünü kendi almak isteyebilmekte ve bu şekilde tüylerden belli seanslarla kurtulabilmektedir. Lazerli epilasyon aletleri diğer klasik yapıdaki epilatörlere göre fiyat açısından daha pahalıdır. ancak etkisine bakıldığı zaman tüylerinizin köklerindeki yapılar tam olarak değişene kadar  devam eder ve alınan sonuçlar da epey etkilidir.

Hassas Deriler İçin  Soğutucu Etkili Ürünler

Eğer deriniz hassassa en iyi epilasyon aletleri   seçiminizi soğutma etkisi olan ürünlerden yana kullanaibilirsiniz.  Bu şekilde önceden his kaybı olur ve morarmma, kızarıklıklar gibi sorunlar da önlenir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.