Vipbakim

Sorunsuz Lazerle Tüy Sarartma İşlemi

315
Sorunsuz Lazerle Tüy Sarartma İşlemi

Günümüz teknolojisinde tüy dökücü işlemlerle alınamayan ve kişilerde rahatsızlık yaratan zayıf tüyler içinde lazerle tüy sarartma işlemi uygulanmaktadır.

Görsellik hem erkek hem de bayanlar için oldukça önemli durumdadır. Ve insanlar bu görselliği sağlamak için en ince noktalara bile dikkat etmektedirler. Normalde ağda ve epilasyon gibi uygulamalarla alınamayan ve vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan tüyler lazerle tüy sarartma işlemi ile inceltilip görsel anlamda fak edilmeyecek hale getirilmektedir.

Lazerle uygulanan bu sistem en küçük tüylere bile ulaşmakta olup sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmamaktadır. Genelde 3 seans gibi kısa sürelerde rahatsızlık veren bu tüyler sarartılarak görsel anlamda etkisiz hale getirilmektedir.

Lazerle Tüy Sarartmanın Faydaları

Günümüzde lazerle tüy sarartma işlemi sıklıkla uygulanmaktadır. Özellikle ağda ve epilasyonla alınmayan küçüklükte olan tüyler için oldukça sık kullanılan bu yöntem birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Lazerle tüy sarartma işleminin faydaları ise şu şekildedir;

  • Yapılan bu işlem son derece konforlu ve acısız olduğu için oldukça popüler durumdadır.
  • Kişiyi rahatsız eden tüm ince tüyler için uygulanabilinmesi önemli bir avantajdır.
  • İstediğiniz her an bu işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Sarartma işleminden sonra bölgede herhangi bir iz kalmamaktadır.
  • Yapılan saratma işleminde sonra görsel anlamda çok daha estetik bir görünüm sağlanmaktadır.
  • Bu işlemler genellikle yüz, dekolte, göbek sırt ve vücutta lazer epilasyona uygun olmayan tüyler için tercih edilmektedir.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Lazerle tüy sarartma işlemi her bölgeleye uygulanmamaktadır. Nu işlemin etkili olduğu bölgeler ise şu şekildedir;

  • En çok yüz bölgesine uygulanmaktadır. Çünkü yüzde çok sayıda boyut olarak küçük tüyler bulunmaktadır. Çünkü yüz bölgesi görsel anlamda en çok dikkat edilen bölgelerin başında gelmektedir.
  • Bıyık, favori ve çene gibi alanlarda bu sistem oldukça fazla uygulanmaktadır. Bu noktalar tüylerin en çok çıktığı noktalar durumundadır.
  • Ayrıca sırt, kolların üst bölgeleri, karın ve sırt gibi ince tüylerin oldukça yoğun bir şekidle bulunduğu bölgelerde de bu işlem rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.