Vipbakim

Burun Ucu Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

47
Burun Ucu Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Burun ucu estetiği, genel olarak burnunda top olanlar için uygulanan ve aşağı doğru sarkmalarda meydana gelen bir ameliyat türüdür. Genel bazda burun kemeri olanlar için burun ucu ameliyatı yapılmamaktadır. Burun Ucu Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler konusunda sizleri bilgilendirmek için hazırladığımız yazı da, ayrıntılı bir şekilde ameliyat konusunda bilgi aktarımları yapacağız.

Burun ucu estetiği, burnun estetik ve anatomik yapısında ki dengesizlikleri gidermek için yapılmaktadır. Burnun üst veya orta kısımları için herhangi bir müdahale yapılmamaktadır. Lokal veya genel anestezi ile beraber burun ucu operasyonları gerçekleştirilir.

Kötü yapılmış bir ameliyat tekniği, sizlerin burnunda sarkmalar yapacağından dolayı bu tip bir ameliyata başvurma çok sık görülen durumlardandır. Bu estetik ameliyat türü ise vakit bakımından çok daha kısa sürmektedir. Doktorunuz sizler için en uygun burun modelini de ortaya sunacaktır.

Burun Ucu Estetiğinde Bizleri Bekleyenler!

  • Burun ucu estetik ameliyatında yeniden şekillendirme durumu söz konusu olur. Kıkırdak fazlası alınır, burun deliklerinde ki asimetri oranı giderilir. Operasyonlar kesinlikle iz bırakmamakta ve tamamen yok olmaktadır.
  • Burun içine özel bir aletle eriyen dikişler konulur ve tamponsuz burun ucu ameliyatı gerçekleştirilir. Kıkırdak müdahaleleri için bu oldukça uygundur.
  • Operasoyn sonrasında burun üzerinde ki özel bandajlar 5 ila 10 gün arasında cerrah tarafından alınır. Üçüncü haftadan sonra operasyon tamamen sizler için verimli geçer ve burun ucu son şeklini ameliyat sonrasında 6 ay civarı bir süreçte almaktadır.

Burun Ucu Estetik Ameliyatı Maliyetleri!

Daha önce burun ameliyatı oldunuz ve sarkmalar meydana geldiyse bu sizlerin kötü bir doktora ameliyat olduğunuzun işaretidir. Bu sebepten dolayı da daha doğru ve işinde uzman bir hekime görünmek, ameliyatı bu şekilde sağlamak sizlerin kesin sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Bir kez düşündüğünüz ameliyat için ise doğru bir doktora başvurmanız, daha fazla ücret ödemenize neden olsa da, kesin sonuçlar almanız bakımından hayati bir önem taşımaktadır. Bu yüzden sizlerin böyle bir amatörlük yapmasını istemiyor, Burun Ucu Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler konusunda uyardığımız konuların başında tutuyoruz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.