Vipbakim

Cilt Bakımında Estetik Yollar

49
Cilt Bakımında Estetik Yollar

Bilindiği üzere her geçen yıl cilt bakımında estetik yollar seçenekleri oldukça artmaktadır. Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan sarkma, kırışıklık, çizgiler ve çökmeler ile cilt bakımında estetik yollar oldukça önem taşımaktadır. Yüzünüzün genel yapısını gençleştirebilmek, kırışıklıklardan kurtulup, cildinize gençlik ve hacim kazandırabilecek tedavi yöntemleri ile artık cildinizdeki tüm sorunlarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür.Genel olarak doğallıktan yana, dolgu, botoks ve ameliyat olmak istemeyen birçok insan için gençleştirme yolları bulunmaktadır.

Lazer ve rafyofrekans uygulamaları cilt alanında oldukça önem taşımaktadır. Hem sıklaşma, yenileme ve gençleştirme tedavileri ile sizler için ağrısız bir yöntem olacaktır. Hızlı ve kesin sonuçlar alabilmek için bu tedavi yöntemlerine başvuran insanlarda herhangi bir yan etkiye rastlanmadığını belirtmemiz gerekiyor. Tüm bunların yanında farklı tedavi seçeneklerinin mevcut olduğunu ve sizlere bunları maddeler halinde anlatacağımızı söylemek isteriz. Yaşlılık, sağlıksız olma hali gibi sorunlarınız varsa eğer öncelikle önyargılarınızdan uzaklaşmanız gerekmektedir. Böylece size uygun olan tedavi yöntemi ile harika bir yaşama sahip olabileceksiniz.

Dolgu Uygulaması Yöntemi

  • Zaman içinde cilt altında azalmakta olan dokularınızın yerine konması için uygulanan bir kozmetik işlemi niteliği taşıyan dolgu uygulamasının oldukça etkili olduğunu belirtmeliyiz. Cildinizde oluşan çökme, sarkma ve kırışıkları önleyebilmek için estetik dolgu bulunmaktadır. Estetik dolgunun hyaluronik asit ürünleri kullanması ve bu ürünlerin cildinizde olan fakat zamanla azalan maddeler olduğunu söylemeliyiz. Dolgu uygulaması ile yüzünüzdeki çökme, kırışıklıkların giderilmesi ve hacim dengelemek, tamamlamak için kullanılması sizler için oldukça önemlidir. Burun kenarındaki kırışıklıklar, elmacık kemiği dolgunlaşması ve ağız köşenizin sarkması durumunda estetik dolgu etkili olabilmektedir. Dolgunun içerdiği su tutma ve cildinizin nemlenmesini arttırıcı maddelerle, cildiniz genç bir görünüme kavuşup, sağlıklı ve kaliteli bir vücuda sahip olacaksınız. Kalıcı özelliği ise 5 ile 12 ay arasında değişebilmektedir.

Botoks Uygulaması Yöntemi

  • Cildinizdeki kırışıkları engelleyen ve yeni oluşumları geciktirebilen ve aynı zamanda yorgunluğa canlılık özelliği kazandıran botoks tedavisi, kırışıklıklara sebep olan kasları göz çevresi ve ağız çevresindeki çizgilerin belirmesini geciktirip, engelleyebilmektedir. Tedavi sonrası sadece 11 gün sonra sonuçlarını göreceğiniz botoks tedavisi, daha sonra 4-5 ay süresince yeni bir enjeksiyona ihtiyaç duymamaktadır. Bu sürelerde etkilenmiş olan yüz kaslarınıza yeniden hareket kavuşturacaktır.

Lazer Tedavisi Yöntemi

  • Cildinizdeki, yumuşak dokuları sıklaştırma, yenileme ve göz çevresinde bulunan kırışıklıkları düzeltme, güneş ve hamile lekelerini, cildinizdeki renksizliği gidermesi, dekolte, boyun ve elleri yenileme için kullanılan bu harika uygulama sizler için oldukça önem taşımaktadır. Cildinizde, mikro termal tedavi bölgesinde, tedavi kolonları üretmektedir. Bu tedavi sayesinde eski olan pigment hücrelerini yok etmektedir. Ayrıca derinize nüfuz etmektedir. Araştırmalar sonucunda etkili ve sağlıklı bir tedavi kürü için yaklaşık olarak 1-2 hafta aralıklarda olmak üzere ortama en az 2-4 seans önerilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.