Vipbakim

Düşük Göz Kapağı Makyajı

Düşük Göz Kapağı Makyajı

Belli bir yaştan sonra veya doğuştan göz yapısı olarak bilinen düşük göz kapakları kimi zaman makyaj için büyük bir engel haline dönüşebiliyor. Tedavi süreci için ya botox ya da bazı bakım ürünleri kullanmamız gerekebiliyor. Şimdi sizleri bu dertten kurtaracak muhteşem bir çözüm önerisi sunuyoruz! Artık düşük göz kapağı makyajı ile birlikte bu sorununuzdan kalıcı olarak kurtulacak, hiçbir şekilde hayatınızda önemli bir yer edinmeyecek! Çünkü kimi zaman düşük göz kapağı çekici durabiliyor. Hanımlar da bu özelliğini kaybetmemek adına makyajlara başvurarak daha olumlu sonuçlar alma yolunda ilerliyorlar. Sunacağımız birkaç önemli detay ile birlikte artık düşük göz kapağı makyajı hiç sorun olmayacak!

  • Göz farları her zaman göz bölgesini daha görünür, parlak kılmaktadır. Bu yüzden amacınız ilk etapta parlaklık yaratmak ise bu makyaj ürününü kullanabilirsiniz.
  • Dikkatli kontürlemeye önem verin! Bir baz kadar göz farı uyguladıktan sonra köz kapağının katlanma kısmına kontür yapmalısınız. Bu kontür ile parlaklık hissinin yanı sıra düşmeyi de ilk etapta engellemiş oluruz.
  • Doğru yöne çizmek önemlidir. Eyeliner veya göz kalemi çizerken hafif ve doğru bir yönerge üzerinden gitmeniz durumunda makyajınıza altın bir dokunuş yapmış olursunuz. Siyah yerine koyu mor, mavi veya orman yeşili gibi tonlar tercih etmek bize kalırsa daha çekici kılacaktır. Hem de bu renkler düşüklük vurgusunu azaltmaya yöneliktir.
  • Kirpiklerinizi uzun ve hacimli yapmak adına da maskara kullanmak oldukça faydalı olacaktır. Maskara ile birlikte düşük göz kapaklarınıza olan dikkat azalacaktır. Kirpik kıvırıcı kullandıktan sonra maskara kullanmanızı önermekteyiz.

Bu 4 maddeyi doğru şekilde uygulamanız durumunda sizler için düşük göz kapağı sorunu söz konusu dahi olmayacaktır. Bu tarz işlemler sizlerin altın vuruş yapmanızı sağlayacağı gibi, artık düşük göz kapağı makyajı hiçbir sorun teşkil etmeyecektir.

Gözleri İşleme Hazırlamadan Önce!

Makyaj uygulamaya geçmeden önce bize kalırsa düşüklüğü en alt safhaya kadar indirmek için kozmetik ürünleri tercih edilebilir. Özellikle bu konuda sağlam çalışmalar ortaya koymuş olan Avon markasının Anew Ulitmate Contouring Eye System ürünü göz kapaklarınızda var olan düşüklük hissini en aza kadar indirecektir. Bunun yanı sıra L’real markasının da sunduğu göz çevresinde ki cildi nemlendirmek açısından kullanılabilecek Anti-Sagging and Ultra Hydrating eye cream ürününü mutlaka gözden geçirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.