Vipbakim

Gelin Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Birçok kişi bu yaz döneminde evlilik planları yapıyor fakat henüz nasıl bir makyaj oluşturacağı konusunda kararsız. Şimdi sizlere bu konu ile alakalı yardım edecek, en güzel gelin göz makyajına ulaşmanız hususunda fırsatlar sunacağız. Bilindiği üzere bu tip makyajları doğru bir şekilde uygulamak adına her zaman ten renginizin doğallığı ve uyumunun önemi fazladır. Bu tip sebeplerden dolayı da ten renginizi iyi bir şekilde belirleyip, ona uygun makyaj tonları tercih ederseniz tam anlamıyla istenilen makyaj stiline de ulaşmış olursunuz.

Peki, ten rengine göre nasıl gelin göz makyajı yapılır? Onu detaylı bir şekilde inceleyelim ve ayrıntılı bilgiler edinme fırsatı bulalım.

Beyaz Tenliler İçin Gelin Göz Makyajı!

Genel olarak Türk kızlarımızın en çok sahip olduğu ten rengi. Gözleriniz eğer kahverengi ise kahve tonları seçerek tam anlamıyla bir kombo durumu yaratabilirsiniz. Açık kahverengi için siyah yerine kahve eyeliner kullanmanız gözlerin daha fazla ön plana çıkmasını sağlar. Bunun yanı sıra toprak tonları da gözünüz ile istenen uyuma girebilmeniz açısından yardımcıdır. Kahverenginin yanı sıra toprak tonlarını da sık sık tercih edebilirsiniz.

Buğday Tenliler İçin Gelin Göz Makyajı!

Altın veya bronz renk far her zaman buğday tene mükemmel yakışmaktadır. Bu yüzden genel olarak tonları bu şekilde ayarlamak önemlidir. Eyelinerinizi sürmeyi ihmal etmeyin. Çünkü buğday tene eyeliner o kadar çok yakışıyor ki, hiçbir kadın bu ayrımı unutmaz ve atlamaz! Sizler de makyaj yapacağınız zaman buğday tene sahipseniz altın ve bronz renk tonlarında far elde edin ve eyelinerinizi sürün!

Esmer Tenliler İçin Gelin Göz Makyajı!

Güzel bir esmer tene sahipseniz çok şanslısınız! Çünkü tüm zamanların en seksi kadınları her zaman esmer bir tene sahiptir! Makyajsız bile süper bir yüz hatlarına sahip olmak esmer kadınların doğasında var! Uçuk pembe farlar kullanılabilir, altın kahve tonlarında göz makyajı uygulayabilirsiniz. Eyeliner çekmeyi ihmal etmeyin, bu sizi olabildiğinden daha güzel ve daha sevimli gösterecek olan bir diğer ayrıntıdır.

Bunun yanı sıra ise diğer makyaj ürünlerini tekrar teninize ve göz makyajınıza uygun olan tonlarda seçmekte fayda vardır. Bizlerin binlerce kişinin önerilerine göre özetlediği bu makyaj türü, siz değerli kullanıcıların daha iyi bir makyaj tonu yakalaması adına işaret! O halde hepinize keyifli makyajlar diliyoruz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.