Vipbakim

Tuba Büyüküstün Göz Makyajı

Tuba Büyüküstün Göz Makyajı

Türkiye’nin tartışmasız en güzel kadınlarından bir tanesi olan Tuba Büyüküstün, makyajı ile de hem doğallığını koruyor, hem de pek çok kadına ilham kaynağı oluyor! Bilindiği üzere dizi ve filmlerin aranan kadın jönü olan Tuba Büyüküstün göz makyajı ile de sizleri büyülemeye devam ediyor.

Hepimiz merak ediyoruzdur, bu kadın, bu makyajı nasıl yapıyor diye? Şimdi sizler için araştırmalarımız neticesinde Tuba Büyüküstün göz makyajı stilistini bulduk ve ne gibi doneler kullanıldığı hususunda bilgiler aldık!

Aslında oldukça basit bir makyaj tekniği var. Sadece sizlere birden fazla kozmetik ürünü kullandıracağından dolayı karışık gelebilir, temelinde ise aynı basitlik yattığından dolayı birkaç denemeden sonra oldukça kolay bir makyaj türü olduğunu benimseyeceksiniz!

Tuba Büyüküstün Göz Makyajını Nasıl Yapıyor?

  • İlk olarak kaşlarınızı bir kaş kalemi ile doldurun. Çünkü bu durum sizlerin gözünüzü daha fazla ön plana çıkaracaktır.
  • Göz kapaklarına far bazı uygulayın, far paletiyle mat ve açık kahverengi tonunu tüm göz kapağına yedirin!
  • Gözlerin dış kısmı olarak adlandırılan bölümü ise koyu kahverengi derinlik katın!
  • Yien aynı far ile alt kirpik diplerinin üzerinden geçin!
  • Paletten fırça yardımıyla bakır tonlarında bir far alarak dış köşe üzerine uygulamalar yapın.
  • Gözlerinizi açmak ve ten renginde bir uyum sağlayabilme açısınadn göz kapaklarının orta kısmına “ten renginize en yakın tonu” uygulayın!
  • Siyah bir kalem ile eyeliner çizgisi çekin. (likit kullanmayın, Tuba Büyüküstün göz makyajı sırasında hiçbir zaman likit kullanmamakta)
  • Göz pınarlarına ten rengi kalem uyguladıktan sonra göz makyajını tamamlayabilirsiniz.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Tuba Büyüküstün göz makyajı sırasında eyelineri kuyruklu bir şekilde çekmediğinden dolayı sizlerde bu doğallığı korumalısınız. Bu makyaj türü bir nevi Arap göz makyajını da andırmaktadır. Zira Tuba Büyüküstün’ün makyajını yakalayabilme neticesinde yukarıda sunulmuş olan tüm adımları harfiyen yerine getirmek oldukça önemlidir!

Sizlere Tuba Büyüküstün gibi pek çok ünlünün makyaj tekniklerini ve sırlarını verdik. Artık sizlerde televizyonda gördüğünüz bu büyülü güzelliğe kavuşabilme adına bir adım öndesiniz! Hemen makyajınızı yapın ve kendinizi muhteşem hissedin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.