Vipbakim

İbrahim Saraçoğlu’dan Etkili Zayıflama Kürleri

İbrahim Saraçoğlu’dan Etkili Zayıflama Kürleri

İbrahim Saraçoğlu, zayıflama kürleri sayesinde erkek veya kadın kilolu bireylerin yüzünü güldürüyor. Hazırlanması kolay ve bitkisel yöntemler sayesinde zayıflamak hayal olmaktan çıkıyor.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü Tarifi

Bütün ürünlerin organik olmasına ve tazeliğine dikkat etmeniz gerekli.

  • Yeşil ve sarımsı bir lahana; sera lahanası ve beyaz renk olmamalı
  • Yarım demet maydanoz
  • 2 yemek kaşığı taze limonsuyu
  • Yarım litre şişe ya da arıtılmış su

Hazırlanışı: Su kaynatılır, Kaynayan suyun içine 4 lahana yaprağı atılır, Ağzı kapatılır ve 3 dakika kaynatılır, Kapak açılır ve içine yarım demet maydanoz saplı bir şekilde atılarak 2 dakika daha kaynatılır, Tencerenin altı kapatılır ve süzülür. Hazırlanan karışım üçe ya da iki ye bölünerek aç karna sabah öğle akşam ya da sadece sabah akşam içilir. İçmeden önce mutlaka 2 yemek kaşığı taze limon suyu sıkmanız gereklidir.

Not: İbrahim Saraçoğlu zayıflama Kürünü tok karna içebilirsiniz ancak aç karna içtiğiniz zaman çok daha etkilidir. Eğer tok karna içerseniz mutlaka yemek yedikten 2 saat sonra içmeniz gerekecektir.

Uygulama Şekli

  • Yedi gün boyunca bu uygulamaya devam etmeniz gerekmektedir.
  • Yedi gün sonunda 3 gün ara vermeniz gereklidir.
  • 1 yıl içinde 3 kereden fazla uygulamamanız gereklidir.

 Kürün Faydaları

Bu kür sayesinde tokluk hissiniz gelişir ve doyum noktanız aşağı iner. Bunun yanı sıra bu kür ruh sağlığı üzerinde de oldukça etkilidir; ruh halinizin iyimser olması nedeniyle daha fazla yemek yeme isteğiniz ortadan kalkacaktır. Kürün en iyi yönü ise verdiğiniz kiloları tekrar geri alma riskiniz olmamasıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.