Vipbakim

Vücudunuzdaki Kimyasallardan Kurtaracak 3 Günlük İbrahim Saraçoğlu Kürü

Vücudunuzdaki Kimyasallardan Kurtaracak 3 Günlük İbrahim Saraçoğlu Kürü

Saraçoğlu yaptığı kürler ile bizlerin sağlıklı yaşamasını sağlamaya devam ediyor. Şimdi de bizler için ürettiği mucize detoks kürü ile hayatımızı sağlıklı hale getireceğiz. 3 günlük bir deneme dönemi olacak bu kürün. Kürün hazırlanması için gerekli olan şeyler ise aktardan kolayca bulabileceğiniz birkaç malzeme. Gün içerisinde yemek yemeyecek sadece meyveye yönelecek ve kürünüzü içeceksiniz.

Kür için gerekli malzemeler taze çekilmiş keten tohumu, badem yağı, kayısı yağı havuç yağı, su süt ve kenevir.
Keneviri haşlayıp püre haline getirin. Püreyi yemek olarak tüketirken suyunu bir bardağa aktarın. Suyun içerisine keten tohumundan bir kaşık koyun. Yağları ise cay kaşığının yarısı olacak şekilde göz kararı ilave edin.

İçerisine 5 yemek kaşığı süt ilave edin. İyice karıştırdıktan sonra sabah öğle akşam birer bardak kürünüzü tüketin. Mideniz başta olmak üzere bütün vücudunuzdaki kimyasallardan üç gün içinde kurtulacak mucize detoks tamamlamış olacaksınız. Memnun kalırsanız eğer ayda bir veya iki ayda bir üç gün olmak üzere tekrarlayınız.

KİMYEVİ TİP NEDİR?
Ayni botonik türün bitkileri kesinlikle farklı birleşimlerde veya kimyevi tipte esans yağları üretirler. Bunun nedeni tam olarak anlaşılamamıştır, ama bitkinin yetiştiği yer ve genetik silsilesi kimyasal polimorfizm olarak bilinen bu olguya neden olabilir.

Örneğin, biberiye başlığı altında Latince isminin yanında bir kimyevi tip belirlemesi vardır, özel olarak mine çiçeği. Bu, bu özel bitki türleri için en özel kimyasal birleşik veya kimyevi tiptir. Mine çiçeği kimyasal tipini ben seçtim çünkü o çok nazik, tahriş etmeyen bir esans yağıdır, yüksek kaliteli cilt bakım ürünleri için bir ana bileşendir.

Bu kimyevi tip farklılıklarını sadece üst kaliteli, farmösetik veya aromaterapötik seviyeli esans yağları sunacaklardır. Bu özel tip esans yağlarını belirlemeyi öğrenin ki bu şekilde ev yapımı ürünleriniz ile en üstün sonuçları elde etmeyi gerçekleştirebilin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.